Haksızlık yaptıklarımız
Rapira platinum, aman rapira iste ne olacak demistim, Akadir ustadın onerisi ile kullandım, cok begendim, dogru makine ile eslestirildiginde yumusacık mermer gibi bir cilt bırakan tıras cıkarıyor.
Turkuaz forum fırcası, o renge oy vermemistim. Biraz on yargıyla elime aldıydım, ama kısa loftu, guzel kıllarıyla cok zevkli bir tırası var. Zaman icinde rengide hosuma gitti alıstım.
Sentetik fırcalar, eski modelleri ile kotu intibası vardı. Plissoft lardan sonra level atladılar. Kopugu olsun, hızlı kuruma, uzun omurluluk gibi ozellikleriyle keske marketlerde kalitelileri daha cok olsa, keske fırca ile yapılan geleneksel tırasa daha cok adam cekebilsek. Berberden tutun, geleneksel tırasa yeni baslayacak kisi icin uygun fiyatlı ama guzel kıllı sentetik fırcaların onemi bence buyuk. Ama hala 24mm gibi daha kucuk loftların performansını daha begeniyorum.

Wilkinson firması, Arko firması, elinizde her turlu olanak imkan varken, isteseniz en iyisini yapabilecekken, milleti bu zavallı urunlere muhtac bıraktıgınız icin, ben/biz degil sizi Allah affetsin.

Guzel konu olmus, bir zamanda forumumuzda uretim hatalıdır modası cok vardı, biri bir sorun yasayınca, 2 gun konusulur en son uretim hatalı sabundur der gonderilirdi, sessizce okudugum forumda, e artık bu kadar da olmaz deyip ilk actıgım konuydu. Konular biraz baglantılımı bilemedim.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=6401

Bu Konudaki Yorumlar
Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: sfenks - 09/03/2019, Saat: 13:40
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: mustbe - 09/03/2019, Saat: 13:52
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: dikdik_s - 09/03/2019, Saat: 14:19
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: sfenks - 09/03/2019, Saat: 14:57
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: Razorlazer - 09/03/2019, Saat: 17:23
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: ekilic2 - 09/03/2019, Saat: 17:48
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: sfenks - 27/04/2021, Saat: 14:05
Cvp: Haksızlık yaptıklarımız - Yazar: Oldstyle - 27/04/2021, Saat: 14:08

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: