Hersey bir belgeselle basladi
Evimden uzakta, başka bir evimdeydim Smile tıraş kutumu evde unutmuştum. 5 günlük sakal beni rahatsız etti. Tıraş olmak istedim. Mach 3 ve köpük almak için evin karşısındaki bakkal gibi yere gittim. Orası küçük bir belde oldugundan, oranın yerlileri (Köylüleri) sanırım eski şekilde tıraş oluyorlar Smile Bir sürü Arko sabun vardı. Haydi bir fantezi yapayım diyerek Arko sabun aldım. Bir tane kötü fırça aldım. Köpürte köpürte tıraş oldum hoşuma gitti. Sonra internete Arko sabun yazdım baktım BadgerandBlade'de konusuluyor... Daha da bir hoşuma gitti. Big Grin Sonra aklıma 17 yaşındayken babamın makinesi ile oldugum tıraşlar geldi... Big Grin Bir tane makine alayım dedim döndüğümde Big-Roc'u almıştım. Ama ondan önce Arko ve Mach 3 ile biraz tıraş oldum. Ayrıca DH'deki "Jiletle tıraş olan var mı" konusunu görmem de o zamanlara denk geliyor.. DH üyeliğim olmadıgı için ve almak istemediğimden (İpini koparanın yazdıgı, elitizm taşımayan forumları sevmiyor ve üye olmuyorum) o topic'e mesaj yazmadım hiç sadece takip ettim. Geltir açılınca üye oldum. Sonrası işte bildiğiniz gibi... Beni de Geleneksel Tıraş olayına yönelten Arko sabundu aslında...

Bu Konudaki Yorumlar
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: linguist - 26/03/2012, Saat: 00:08
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: BigHillMe - 26/03/2012, Saat: 00:13
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: linguist - 26/03/2012, Saat: 00:15
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: BigHillMe - 26/03/2012, Saat: 00:22
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: mriza1 - 26/03/2012, Saat: 01:15
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: BigHillMe - 26/03/2012, Saat: 02:08
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: ErolBöğrek - 26/03/2012, Saat: 10:41
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: Wilkinson - 26/03/2012, Saat: 12:01
Hersey bir belgeselle basladi - Yazar: BigHillMe - 26/03/2012, Saat: 15:08

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: