Sirenol Cadı Fınfığı ve içerisinde yüzen böcek
Arkadaşlar aldığım altı üstü 50-60 TL lik bir ürün. Ayrıca Türkiye'de bunu geri almayacak bir firma veya üretici yok zaten. İşin orası en önemsiz kısmı. Geri vermek, can sıkmak değil buradaki olay.

Cildinize, yüzünüze sürelecek bir şey satın alıyorsunuz ve içerisinde böcek çıkıyor. Ben alırken dedimki tıraş sonrası etkisini beğenmezsem makyaj temizlemesi için eşime veririm. Hanımlarda makyaj temizlemede kullanıyormuş bunu.

Sonra bakıyorsunuz içinde böcek var. "Ne olacak canım geri ver gitsin" denilecek bir durum değil. Buradaki olay 50 TL olayı değil.

Bu olaydan 1 saat sonra önce satın aldığım mağaza aradı. Onlarda çok üzgün. Firma ile görüşeceklerini gerekirse ellerindeki stokları iade edip değiştireceklerini söylediler.

Biraz sonra da Sirenol firması beni aradı. Yarım saat boyunca fabrikanın üretim sürecinden, kimyagerlerinden, eczacılarına kadar anlattılar ve yüzlerce kere özür dilediler. Ürünü geri istedilerki barkodundan hangi seri olduğunu öğrenip ona göre süreç ile ilgilenecekler.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Sirenol Cadı Fınfığı ve içerisinde yüzen böcek - Yazar: 1905sss - 20/04/2021, Saat: 22:58

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Witch Hazel - Cadı Fındığı baduruk 18 19,132 14/10/2020, Saat: 00:46
Son Yorum: trooper_gs

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: