Sigarayı Bırakanlar Veya Bırakmayı Düşünenler
bu ilaç ile 3 kere bıraktım , 2 sinde geri başladım ama 3. denemede 15 ay oluyor bırakalı ve cok mutluyum
champix ile 2009 da ilk bıraktıgımda cok zorlanmıştım , ruhsal daralma yaşadım , hayatımın zor dönemiydi ve sigara bırakmak ve ilaç etkisi tetiklemiş olabilir . 8 ay sonra tekrar başladım.
2. denemem baba olmadan 1 ay önceydi. baba olduktan kısa süre sonra ufak bi aksaklıkta sigara bırakalı 40 gğn gecmiş olmasına ragmen tekrar başladım.

3. deneme de tekrar champix e yöneldim. ve bu sefer sanırım geri dönmemecesine bıraktım . 15 ay oldu ve gercekten 1 yılı devirmenin ne kadar önemli oldugunu cok iyi anladım ki 1 yıla kadar sıkı nöbetler dürtmeler yaşıyor insan.

sigara bırakmak icmek kadar zararlıdır ama kısıtlı süreli. , bırakma süreci içme sürecinden daha zorlu ve saglık acısından dürter.
siga içmek sizi ne kadar değiştiriyorsa bırakmak da değiştirir . sporu cok seven ve hayatının her fırsatında spor yapmış olan ( maalesef hayat fırsat vermiyor artık ) birisi olarak bıraktıktan sonra 15 kilo aldım . koşmama yürümeme pedal cevirmeme ragmen .
ama 1 yılı devirdiniz mi rahatlama başlıyor her anlamda . ve sigara istegi ciddi anlamda azalıyor .

tavsiyem başlamayın sakın başlamayın , içenler bir yolunu bulun bırakın , çok kafaya takmadan . işi yokuşa sürmeden , sacma sapan motivasyonlara girmeden . içmenin bi faydası yok , umarım herkes bırakır.

Bu Konudaki Yorumlar
Sigarayı bırakanlar ve bırakmayı düşünenler - Yazar: pars - 25/04/2013, Saat: 18:04
Cvp: Sigarayı bırakanlar ve bırakmayı düşünenler - Yazar: mehmetgonen - 21/07/2018, Saat: 15:24
Sigara bırakmak! - Yazar: hasslinger - 15/02/2020, Saat: 18:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,849 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Monty Hall Problemi veya Paradoksu 3RD1 16 6,454 02/10/2019, Saat: 16:56
Son Yorum: 3RD1
  Nikotin Bandı ile Sigarayı Bırakma Günlüğüm Niko 43 32,523 31/01/2019, Saat: 10:38
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: