Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz?
Belki enteresan gelecek ama şimdiye dek hiçbir parfmümümün bozulduğuna şahit olmadım. En ekstrem örneğim ise yaklaşık 20 senedir nadiren kullandığım Obsession. Banyoda, oda sıcaklığında kokusundan da, tortusuzluğundan da, şişesinin ve kapağının sarı metal bölümlerinden de en ufak bir taviz vermedi. Çabuk bozulmaya müsait parfümler vardır muhakkak ama çoğunluğu öyle kolay kolay bozulmuyor. Sizinkiler açılsa da açılmasa da kışa kadar zaten bozulmaz Serjames komşum. Buzdolabı için ben de Posicor komşum gibi "tartışılır" diyorum. Sürekli buzdolabında kalacaksa belki daha uzun ömürlü olur. Ama sürekli girip çıkacaksa yüksek derecede ısı farkları bence parfümün yapısını etkiler. Tabii bu benim kişisel fikrim. Forumda parfüm üstadları var; bilimsel açıklama ve çözümler onlardan gelirse daha etkili ve yapıcı olur. Bu arada güle güle kullanın komşum.

Bu Konudaki Yorumlar
Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz? - Yazar: Serjames - 24/07/2017, Saat: 14:02
RE: Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz? - Yazar: onurcakmak - 24/07/2017, Saat: 20:54
RE: Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz? - Yazar: Niko - 24/07/2017, Saat: 22:46
RE: Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz? - Yazar: Tahir - 24/07/2017, Saat: 21:56
RE: Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz? - Yazar: Niko - 24/07/2017, Saat: 22:44
RE: Parfümlerinizi Nasıl Saklıyorsunuz? - Yazar: Mesir45 - 18/09/2017, Saat: 02:39
RE: Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler - Yazar: Niko - 24/07/2017, Saat: 17:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: