Sert sakalına yıllardır çare bulamamış birine tavsiyeleriniz
Yukarıda Gentleman komsumuz guzel oneriler yapmıs. Ustune bir sey ne diyebilirim diye aklımdan gecirdim, parmaklar klavyeye sunu yazdı:
Aman hocam wilkinson almada ne alırsan al. Smile
Makine icin:
Rimei piyasada bulabilirsin.
Aliden bak link veriyorum: https://www.aliexpress.com/store/product...autifyAB=0
haftaya indirim geliyor 5-6 dolara hic dusunme soyle gelsin.
Sabun: bayram sonrasi gir extrashaving veya razorus sitesinden bir tobs marka kase sabun veya sabahları zamanım kısıtlı diye soyledigin icin, guzel bir tıras kremi (ilgini ceken merak ettigin urun ve markaların forumda konusu mevcuttur buyuk ihtimal, okuyup fikir sahibi olabilirsin)
Fırca: Extrashavingden Bir semogue fırca veya razorus dan yaqi fırca.
Tıras oncesi: Sabahları banyo yapıp sonra tıras oluyorsan, sakal zaten yumusar, yok her sabah yapamıyorum diyorsan bir proraso tıras oncesi jeli, yuzune 1 parmak surup sen dislerini fırcalayana kadar zamanda sakallarını yumusatır. Ustune kopugunu yapıp tırasını olursun.
Sert sakallar icin slant gibi, SE jiletli sistemler gibi cesitli farklı oneriler yapılabilir ama sahsen uygun fiyatlı bir baslangıc olsun dediginiz ve daha forumda okunacak kazanım olacak cok konunuz oldugu icin, oralara pek girmeyelim.

Yeni uyelerimizde genelde benim cildim hassas veya sakalım cok sert olayı vardır, bir sure sonra dogru teknik uygulama ve guzel urunler kullandıkca, bazı seyler yerine oturur, ben normalmisim yahu deyip mezun olunur. Smile
Aramıza hosgeldiniz.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Sert sakalına yıllardır çare bulamamış birine tavsiyeleriniz - Yazar: dikdik_s - 24/08/2018, Saat: 01:26

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,637 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Muhle R41 & R89 & Merkur 15C: Tavsiyeleriniz Eskizcan 8 2,893 01/01/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Eskizcan
  Hassas/Egzemalı cilt üzerinde Sert sakal var. Sert sabun kullanmak istiyorum Hexciter 20 8,995 14/05/2021, Saat: 12:55
Son Yorum: habaz
  brükseldeki biri için tavsiyeleriniz? emredogan 72 112,412 02/04/2015, Saat: 00:29
Son Yorum: kethuda57
  Nasıl daha sık ve sert sakal sahibi olabiliriz gamez34 9 50,010 19/07/2013, Saat: 17:00
Son Yorum: tugruldogan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: