Ne Dinliyorsunuz ?
(14/01/2016, Saat: 14:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo baba bu güzelmiş cidden

Dikdik komşum beğendiğinize sevindim, aynen Mark baba konuşturmuş Smile)
(14/01/2016, Saat: 00:21)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar şuna bir kulak verin
http://youtu.be/rc14UoBzWnY

Saoalasın dostum..20 sene önceye gittim geldim sayende Smile iyi oldu sabah sabah
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(15/01/2016, Saat: 14:05)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saoalasın dostum..20 sene önceye gittim geldim sayende Smile iyi oldu sabah sabah

Komşum güzel bir gün olsun, rica ederim.

insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

"Billie Jean'in de cover'ı mı olur" demeyin, siz de benim gibi. Oluyormuş  Angel
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Adam bunu 1975 de yapmış. Uzun zamandır forumda göremediğimiz @Bruce komşuma Smile

WAR --- stop the war ..70 lerden günümüze yazılmış bir albüm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: