VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon
Uretimler icin Lanolin ihtiyacı olan olursa gonderebilirim.
@cerdinc @Creator Arkadaslar musait oldugunuzda su deri temizligi icin saddle soap denilen seyi yapmayı deneme imkanınız olur mu. Turlu malzemeler aldım ama benimki sabundan cok wax a donuyor. Malzemeyi bol koyuyoruz herhalde tutturamadım bir turlu. Konuyu kirletmeyeyim ama aklınızda bulunsun diye eklenti yapmak istedim.
Tişikkirlir Sipirmin.
(19/12/2019, Saat: 02:08)cerdinc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum elinize sağlık, ilk fırsatta alıp deneyeceğim. Sabun işleriyle haşır neşir olduğum kadarıyla bir katkıda bulunayım, içindekiler dediğiniz aslında sizin üretim için kullandığınız maddeler, kimyasal sabunlaşma işleminden sonra bunlar çeşitli tuzlara dönüşüyor. Örneğin don yağı sabunlaşmadan sonra potasyum tallowat ve sodyum tallowata dönüşüyor. Bazı artizanlar bunları kullanılan maddeler olarak yazıyor, genellikle de dönüştükleri madde itibarıyla yazılıyor. Tekrar tebrikler.
Bilgilendirme için teşekkürler dostum. Dikkate alacağım.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/12/2019, Saat: 03:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uretimler icin Lanolin ihtiyacı olan olursa gonderebilirim.
@cerdinc @Creator  Arkadaslar musait oldugunuzda su deri temizligi icin saddle soap denilen seyi yapmayı deneme imkanınız olur mu. Turlu malzemeler aldım ama benimki sabundan cok wax a donuyor. Malzemeyi bol koyuyoruz herhalde tutturamadım bir turlu. Konuyu kirletmeyeyim ama aklınızda bulunsun diye eklenti yapmak istedim.

Biraz bakındım, paça yağını paçadan elde etmek gerekir. Benim gördüğüm hazır sabunla paça yağını ve gliserini karıştırıyorlar. Çok emin değilim ama burada kimyasal bir işlem yok. Sabunun yağ oranı ya da gliserin miktarı, bunların sıcaklıkları rol oynamış olabilir. Bir araştırır size yazarım...
(19/12/2019, Saat: 22:04)cerdinc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz bakındım, paça yağını paçadan elde etmek gerekir. Benim gördüğüm hazır sabunla paça yağını ve gliserini karıştırıyorlar. Çok emin değilim ama burada kimyasal bir işlem yok. Sabunun yağ oranı ya da gliserin miktarı, bunların sıcaklıkları rol oynamış olabilir. Bir araştırır size yazarım...

Tamam dostum, ben detayını bilmem, sanırım kimetsan firmasından hazır almıstım. Macun gibi kuvvetli birsey. Alerji yaratan bir urun oldugu icin az kullanmak lazım. Haber edersin denemek istersen.
Tişikkirlir Sipirmin.
@Creator komşum ilk siparişler yola çıkmaya başladı mı?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Bende merak ediyordum ilk kullanıcı yorumlarını, kimseden ses seda çıkmadı.
Bana mail geldi kargonuz verilmedi daha ama merak etmeyin paranız bizde kalbinizi ferah tutun gibisinden
Zebramo'nun anlaşması bitmiş galiba. Kargo gönderilmiyor. İkinci bir yol olarak gardrops denenebilir.

Gardrops uygulamasında ptt kargo ücretsiz kullanılıyor. Sadece ürün başına 2.99 TL komisyon alınıyor alıcıdan.

¶¶¶¶¶¶¶
(23/12/2019, Saat: 23:44)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana mail geldi kargonuz verilmedi daha ama merak etmeyin paranız bizde kalbinizi ferah tutun gibisinden
Şimdi bunu okuyunca baktım da bana da gelmiş. Sabunlar üretildi ama dinleniyordu sanırım en son..

Kesik jelin jiletinden önce bitiyorsa yanlışın çok demektir...
Dostlarıma promosyon için 4 kutu Gillette silver blue ilk 20 sabunumu satın alanlara pay edildi. Keyifli tıraşlar.
HQ3Dvi.jpg

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 101 50,786 Dün, Saat: 23:21
Son Yorum: Zireæl47
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 625 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,108,326 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 108,744 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 1,193 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,139 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 527,217 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,655 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 15,974 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 6,016 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: