Ottoman Naturel Tıraş Sabunları
az önce internette dolaşıp denemek için kolay ulaşılabilecek ve farklı tıraş sabunları ararken denk geldim, sanırım forumda daha önce bahsedilmemiş.
http://www.ottomannaturel.com/urunler-do...i-k22.html

biraz fazla basit bir sitesi var, pek sık güncellenmiyor gibi geldi bana.
yani aradığımda tıraş sabunu üretmiyoruz artık diyebilir.
zaten sabit bir telefon numarası da yok, sadece cep numarası vermiş.
ama yeri bana yakınmış, bir ara gidip önce denemek için bir tane, sonra eğer hoşuma giderse (ve performansı tatmin ederse) rotasyonlu bir şekilde kullanmak için tüm çeşitlerinden alabilirim. özellikle ürün çeşitliliği ve uygun fiyatı hoşuma gitti.
O kadar rezil bir sitenin sabunları da rezil çıkacaktır. Hiç boşuna paranızı sokağa atmayın.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Daha önce forumda bu markanın kolonyaları konuşulmuştu. Aaa sabunalrı da varmış deneyen var mı? Diye de ben de sormuştum. Denerseniz bizim de bilgimiz olur.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
osmanlı zamanında traş olunmuyormuş pek ondan başarılı olmaya bilir
Big Grin denemek lazım biri mesaj atsın sample göndersinler Big Grin
Çok mu ciddiyetsiz, bana mı öyle geliyor?

biberiyeli traş sabunu ürünle ilgili açıklama
biberiye ferahlığıyla, müthiş traj keyfi krem sabunuyla yumuşak bir cilt. Traş olmak artık keyfiniz olucak...

gramajı-100gr

İHTİVASI- biberiye yağı, sabun kremi, saf zeytinyağı ve biberiye esans'sı
muhtevi

sabun,doğal sabun,zeytinyağlı sabun,naturel sabun, beyaz sabun,organik sabun,organik ürünler, doğal ürünler, süper ürünler, banyo,mutfak,duş, masaj, masaj yağı,soap, ucuz sabun, sıvı sabun,nemli sabun,gliserinli sabun, güllü sabun, ak sabun,çocuk,film,yemek, okul,üniversite, sanayi, sex,araba,gazze, güzellik,makyaj,sahibinden,el yapımı,tatil, otel sabunu, küçük sabun, büyük sabun,çift sabun, hediyelik, hediye sabun, süper hediye, ilginç hediye,traş sabunu
SOAP, natural SOAP, olive oil SOAP, natural SOAP, white SOAP, organic SOAP, organic products, natural products, Super products, bathroom, kitchen, shower, massage, massage oil, soap, cheap SOAP, liquid soap, glycerin soap, rose SOAP, SOAP, damp Abdullah SOAP, kids, movies, food, school, University, industry, sex, car, Gaza, beauty, makeup, owners, handmade, holidays, hotel SOAP, SOAP, SOAP, SOAP, great pair of small gifts, gift SOAP, Super gifts, quirky gifts

http://www.ottomannaturel.com/urun-biber...-ud62.html
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(03/01/2015, Saat: 14:52)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok mu ciddiyetsiz, bana mı öyle geliyor?

biberiyeli traş sabunu ürünle ilgili açıklama
biberiye ferahlığıyla, müthiş traj keyfi krem sabunuyla yumuşak bir cilt. Traş olmak artık keyfiniz olucak...

gramajı-100gr

İHTİVASI- biberiye yağı, sabun kremi, saf zeytinyağı ve biberiye esans'sı
muhtevi

sabun,doğal sabun,zeytinyağlı sabun,naturel sabun, beyaz sabun,organik sabun,organik ürünler, doğal ürünler, süper ürünler, banyo,mutfak,duş, masaj, masaj yağı,soap, ucuz sabun, sıvı sabun,nemli sabun,gliserinli sabun, güllü sabun, ak sabun,çocuk,film,yemek, okul,üniversite, sanayi, sex,araba,gazze, güzellik,makyaj,sahibinden,el yapımı,tatil, otel sabunu, küçük sabun, büyük sabun,çift sabun, hediyelik, hediye sabun, süper hediye, ilginç hediye,traş sabunu
SOAP, natural SOAP, olive oil SOAP, natural SOAP, white SOAP, organic SOAP, organic products, natural products, Super products, bathroom, kitchen, shower, massage, massage oil, soap, cheap SOAP, liquid soap, glycerin soap, rose SOAP, SOAP, damp Abdullah SOAP, kids, movies, food, school, University, industry, sex, car, Gaza, beauty, makeup, owners, handmade, holidays, hotel SOAP, SOAP, SOAP, SOAP, great pair of small gifts, gift SOAP, Super gifts, quirky gifts

http://www.ottomannaturel.com/urun-biber...-ud62.html

Mancho üstadım, çok normal. Bu devirde satacağın ürünün adını Osmanlı,Ottoman vb.. koyarsan millet, güvenirliğine,kalitesine bakmadan gözü kapalı alır Wink
(03/01/2015, Saat: 18:02)agieda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho üstadım, çok normal. Bu devirde satacağın ürünün adını Osmanlı,Ottoman vb.. koyarsan millet, güvenirliğine,kalitesine bakmadan gözü kapalı alır Wink

eminim sırf adı ottoman diye millet tıraş sabunu almak için birbirini ezmiştir ve bu arkadaş da zengin olmuştur. kusura bakmayın ama son derece sığ bir tespit olmuş bu.

internet sitesinin kötülüğü konusuna katılıyorum ama sabunu yapan kişiyle internet sitesini yapan aynı kişi mi bilmiyoruz. eminönüne gitsem vereceğim otopark parası zaten 10 liraya yakın, yani 10 lira verip bir kez deneyerek ne ben fakirleşirim ne de bu sabunu üsretip satan vatandaş zenginleşir. ha buradaki sorun gerçekten ottoman ismiyse o zaman şunu net bir şekilde görebiliyorum ki devletimizin ismi değişse de insanımızın kafa yapısı hiç değişmemiş, önyargılarımızı ve komplekslerimizi aynen korumuşuz sanki çok lazımmış gibi.
Ben biraz önce KDV dahil 11,80 TL karşılığında Lavantalı tıraş sabunundan sipariş ettim. Gelişmeleri paylaşacağım arkadaşlar.
Ottoman diye araç bakım servisi de var,acaba aynı mı?Big GrinBig Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(04/01/2015, Saat: 10:47)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ottoman diye araç bakım servisi de var,acaba aynı mı?Big GrinBig Grin

Valla onu bilmem ama bu arkadaşlar sanırım sanayi mutfağı aletleri de satıyorlar. Ödemenin gittiği şirkete bakınca gördüm. Adres de aynı. PayU ile alındığı için ödeme rahatım. Bir terslik olursa PayU PayPal gibi işlem yapıyor. BKM Express ile de ödeme yapılabiliyor. Ama evet site gerçekten de çok çok dandik bir site.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 50,524 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 559 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,105,529 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 108,038 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 1,109 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,117 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 525,707 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,630 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 15,853 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,945 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: