Sonunda Merhaba
Bence bu seti alın derim. Hiç çıkarmanız gereken bir ürün yok. Zaten eninde sonunda bu ürünleri alacaksınız, daha doğrusu içinizdeki bir dürtü size bunları aldırtacak. Bundan dolayı başlangıç setini gayet güzel kurmuşsunuz, şahane olmuş. Sadece size tavsiyem tıraşınız komple seti kullanmaya kalkmayın, cilt dile gelir kötü şeyler söyleyebilir.Smile İşinize yarayan, tıraş sırasında sahaya inmesi gereken ürünleri kullanın komşum. Setiniz gayet mütevazi ve hoş. Aramıza hoş geldiniz, daim olmanız dileği ile...
aramıza hoş geldiniz. r89 için sakalınıza uygun olup olmadığı açısından biraz daha araştırma yapın derim. proraso pre-shave için çok olumlu düşüncelerim yok. sabunu da idare eder cinsten. ilk tıraşınızda mutsuz olup "peh bu muymuş ıslak tıraş" demenizi istemem Smile
yaşam bir zevktir
Hoş geldiniz,bol köpüklü keyifli tıraşlar sizi bekliyor. Setinizde öncelik vermeniz gerekenleri komşular zaten yazmış. Jilet ve makine seçiminiz de gayet uyumlu olmuş. Şimdilik bu malzemeler sizi mutlu etmeye yetecektir,sonrasında ise daha farklı ürünlerle yeni tatlar arayışına gireceksiniz nasılsa Smile
Cogito, ergo sum Dodgy
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun
So far so good..
@manuple Haklısınız, sabır ve dikkat bu işin en püf noktası sanırım.

@ziyanınjileti Hoşbulduk, sağolun. Çok haklısınız, bazı şeyleri ancak lazım olunca ortalığa çıkartmak lazım, çağırmasın durduk yerde Smile

@vintage Teşekkürler. R89 seçimimde EJ89'un aynı tasarımlı olması, Mühle Türkiye'nin müşteri ilişkileri ve -okuduğuma göre- vida kısmının (thread) cast değil pirinç olması etken oldu. Kırılmaz değil ancak zinc-cast'tan daha dayanımlı olacaktır. Yine de inanın tercihimdeki en önemli etken Mühle Türkiye'nin gördüğüm çabaları, böyle bir firmayı desteklemek istedim açıkçası. Pre-Shave konusunda sizin bir öneriniz var mıdır? Sabunu da krem olarak seçtim, genelde Proraso'nun tıraş "kremi" olumlu eleştiriler almış forumlarda. Sizin öneriniz ne olurdu?

@crestor Çok sağolun. Dedim ya, derya deniz. Seçeneklerin, kombinasyonların, bütçenin ucu bucağı yok. Bu da heyecanlandırmıyor değil Smile
Hoş geldiniz. Daimi olmanız temennisiyle.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Proraso'nun fiyatlarına yakın olan ej pre shave'i düşünebilirsiniz. Bana göre prorasodan daha başarılı bir ürün.
Gayet güzel bir set oluşturmuşsunuz. Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.
Komsum hosgeldin. Yalniz Proraso'nun sabun versiyonunu tavsiye derim, tras kremi yerine. Ben zaten Prorason'nun sabunlarini seviyorum ama ozellikle de domuz firca kullanacaksan, krem ile ayni performansi alamazsin.
Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetleriniz, tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 771 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 625 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı