merak ettiğiniz fırça karşılaştırmaları
Hep aklımızda fırça seçerken bu mu ? yoksa şu mu? dediğimiz olur.

Mesela Duke 3 mu Chubby 1 mi ? Chubby Best mi yoksa Super mi? Yoksa two band mı? Liste uzayıp gider bu şekilde.

Marka ve model belirterek sizin ikilemde kaldığınız modeller nelerdir?
Yazdığım incelemelerde yardımcı olabilmek adına eğer elimdeki koleksiyonda mevcutsa bu modellere öncelik vermek isterim.

Saygılar,
Onur
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
üstad elinizde vulfix yada kent marka fırçalar varmıdır? Bu iki markanın adı çok duyuluyor ama forumda hiç bilgi yok. Özellikle kent markasının ismi en iyi fırçalar arasında geçiyor sanırım ama şekilleri alışıldık fırçalara benzemiyor,daha çok berber fırçasına benziyor,(Bana H8 modeli güzel gelmişti)
Bir de domuz kılı fırçalarda en iyi marka semogue midir? Edwin Jagger ve kent marka domuz kılı fırçaların durumu nedir?
Model ismi ile soracak kadar fırçalara vakıf değilim, sadece marka olarak merak ettiğim için sordum, kısa bir açıklama benim için yeterli olacaktır,Teşekkürler
(07/03/2014, Saat: 22:49)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad elinizde vulfix yada kent marka fırçalar varmıdır?
ikisi de mevcut.

(07/03/2014, Saat: 22:49)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de domuz kılı fırçalarda en iyi marka semogue midir?

Domuz fırçada önde giden "Omega" ve "Semogue"dur. Ancak gizli hazine "vulfix" tir. Hepsinin modellere göre değişik özellikleri vardır. Ama tartışılmaz gerçek bizim yerli fırçalardan daha kaliteli kıl yapısı ve işçilikleri mevcut.

(07/03/2014, Saat: 22:49)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin Jagger ve kent marka domuz kılı fırçaların durumu nedir?

Kent ve EJ Boar brush denememiş olmama rağmen şöyle bir akıl yürütme ile sonuca ulaşabiliriz: Zaten bu konuda çok önde olsalardı yabancı forumlarda birileri bugüne kadar inceleme ve memnuniyetini paylaşırdı.
Cevaplar için teşekkür ederim
Üstadım fırça şekli olarak bulp mu fan mı tercih ederseniz
Arkadaşlar şahsıma özelden "fırça tavsiyesi" ve "fırça seçimi" ile ilgili sorular geliyor. Bazı arkadaşlar Tipsoft varken başka marka ile ilgili soru sorsak cevaplar mı endişesi taşıyor. Elbette hepsini keyifle dilimin döndüğünce cevaplıyorum. Bu vesile ile hem sizleri bilgilendirmek, hem de soruları buradan herkese açık olarak sorabileceğinizi de belirtmek isterim.

Herkese keyifli tıraşlar dilerim.
Onur
@onur98 üstad bu soru cevapları forum içerisinde yapsak? Özelden yapılan yorumlardan malesef kimse faydalanamıyor. Eğer gerekiyorsa bu konuda teknik yardımı ben sağlayabilirim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Merhaba Üstat Komşum, cildim ince ve tahrişe çok meyilli, sakalım ise yumuşak ve seyrek. Elimde henüz kullanmadığım Yaqi marka Tuxedo Syntetic ve 24 mm Badger mevcut. Sizce günlük tıraş sürekli fırçası olarak hangisini tercih etmeliyim? Tahrişi baz alarak fırça sıralaması yapabilir misiniz? Tasta ve yüzde köpürtme konusunda da tercihimiz ne olmalıdır?
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Fırça sapından ayrıldı, ne yapabilirim? howardroark 6 1,461 08/06/2023, Saat: 03:12
Son Yorum: ihtiyar
  Bu fırça nedir? icanucar 2 2,528 22/01/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: icanucar
  Güzellik Yarışması (En Güzel Fırça) hlkkzn 28 11,169 22/09/2019, Saat: 03:08
Son Yorum: Samet
Sad Markası bilenmeyen domuz kılı fırça Sercan93 5 3,217 25/06/2019, Saat: 15:09
Son Yorum: manuple
  Bu firca ne kili ? Rigbie 11 4,859 19/03/2019, Saat: 00:05
Son Yorum: Rigbie
  Fırca Sapları dimitraki 4 2,421 09/02/2019, Saat: 10:13
Son Yorum: ahraz
  Yeni bir fırça deneme zamanı (mıdır)? atoprak 7 4,273 02/02/2019, Saat: 02:30
Son Yorum: dikdik_s
  Büyük Fırça MI? Küçük Fırça Mı? m.yurtsuz 28 21,416 22/08/2018, Saat: 21:02
Son Yorum: FearOfATG
  Fırça Travel Case papazerigi 10 12,303 09/05/2018, Saat: 23:40
Son Yorum: dikdik_s
  HANGİ OMEGA FIRÇA ÇEŞİTLERİNİ TÜRKİYEDE GÖRMEK İSTERDİNİZ ? impaticaret 34 34,923 22/12/2014, Saat: 17:19
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: