Yeni Başlayan Birisi İçin Sabunla Tıraş
(01/02/2019, Saat: 17:02)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakal yapınız mild alet kulllanmaya elverişli ise FEATHER POPULAR TTO iyi bir alternatif olabilir. Bütçenizi pazar, işporta, berber toptancısı gibi yerlerde çarçur etmeden, Cella veya Proraso sabun/krem seçenekleri ve Semouge 830 ile oldukça tatminkar bir başlangıç yapabilirsiniz. Jilet çok subjektif bir konu. Bol bol deneme yapmanız size uygun jileti bulmanıza yardımcı olacaktır. Şap taşı (Alum Block) mutlaka edinin. Tıraş sonrasında mutlaka yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği olan kaliteli bir ürün kullanın.

Tavsiye ettiğiniz tıraş makinesi maddi olarak biraz üst seviye. Benim amacım bir öğrenci olarak en iyi tıraşı ekonomik şekilde olmak. Fakat tavsiyeniz için teşekkür ederim. Marka üzerine araştırma yapıyorum.
Tıraş bağımlısı bir genç
Hoş geldiniz.
Hoşbulduk
Tıraş bağımlısı bir genç
Öncelikle hoş geldin öğrenci kardeşim. Çok şanslı olduğunu söylemek istiyorum. 32 yaşındayım forumu ve ıslak tıraşı keşfedeli daha bir sene bile olmadı. Tabiri caizse biz hep fastfood yedik. Yaş ilerledikçe insan bakımına daha bir özen gösteriyor ve kendini geleneksel tıraşın içinde buluyor..
Hoşgeldin genç kardeşim. Keyifli sohbetlerin, tahrişsiz tıraşların olsun. Daha yolun başındasın, ve burayı erken keşfetmiş olman senin için bir avantaj. Bizim zamanımızda geltir yoktu, cep telefonu bile yoktu ben tıraş olmaya başladığımda, burada bol bol vakit geçir, konuları oku, bilgin arttıkça çok daha keyifli tıraşlar geçireceksin. Tıraş sabununun hangisini alırsan al, jel ve köpüğe göre uzun bir süre seni götürür, öğrenci olduğun için ekonomik arko, blueness veya more for you ile başlayabilirsin, bunlar yerli bulunabilir sabunlar.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(01/02/2019, Saat: 22:20)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle hoş geldin öğrenci kardeşim. Çok şanslı olduğunu söylemek istiyorum. 32 yaşındayım forumu ve ıslak tıraşı keşfedeli daha bir sene bile olmadı. Tabiri caizse biz hep fastfood yedik. Yaş ilerledikçe insan bakımına daha bir özen gösteriyor ve kendini geleneksel tıraşın içinde buluyor..

Erken tıraş olmaya başlamam sebebiyle az da olsa bir tıraş tecrübem var. Hep heves etmişimdir ki bana göre tıraş erkeğin olmazsa olmazıdır. Klasik geleneksel tıraş gerçekten her yönden mükemmel bir şey.

(01/02/2019, Saat: 23:25)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin genç kardeşim. Keyifli sohbetlerin, tahrişsiz tıraşların olsun. Daha yolun başındasın, ve burayı erken keşfetmiş olman senin için bir avantaj. Bizim zamanımızda geltir yoktu, cep telefonu bile yoktu ben tıraş olmaya başladığımda, burada bol bol vakit geçir, konuları oku, bilgin arttıkça çok daha keyifli tıraşlar geçireceksin. Tıraş sabununun hangisini alırsan al, jel ve köpüğe göre uzun bir süre seni götürür, öğrenci olduğun için ekonomik arko, blueness veya more for you ile başlayabilirsin, bunlar yerli bulunabilir sabunlar.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Tıraşın kaliteli ve keyifli olmasının yanı sıra ekonomik olması da önemlidir benim için. Kafamda bazı kombinasyonlar oluşmaya başladı. Bu tabi ki siz deneyimli abilerim sayesinde oldu.
Tıraş bağımlısı bir genç
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar dilerim. Bende buralarda yeni sayılırım ancak iki yıllık ıslak tıraş tecrübemle şunu söyleyim; Buralarda üstadlarımızın dedikleri doğru ancak tıraş çok kişisel birşey o yüzden deneme yanılma yoluyla idealini bulman gerekecek. Tekrar hoşgeldin.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,649 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,191 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,420 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,452 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,722 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,339 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,533 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,257 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,755 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 3,975 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K

Hızlı Menü: