Zaza Focus Ahşap Desenli Ustura
Merhaba üstadlar,

https://www.tirassepetim.com/zaza-ahsap-ustura-r21

Linkte görülen ustura bir süredir karşıma çıkıyor. Geltir başta olmak üzere forumlarda YouTube inceleme videolarında vs aradım ancak hiçbir şey bulamadım. İhtiyaç olduğundan değil ama bir ustura edinip ustura tıraşı merakıma arada sırada bir şans vermek istiyorum. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.
(06/02/2019, Saat: 23:41)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba üstadlar,

https://www.tirassepetim.com/zaza-ahsap-ustura-r21

Linkte görülen ustura bir süredir karşıma çıkıyor. Geltir başta olmak üzere forumlarda YouTube inceleme videolarında vs aradım ancak hiçbir şey bulamadım. İhtiyaç olduğundan değil ama bir ustura edinip ustura tıraşı merakıma abarada sırada bir şans vermek istiyorum. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.
Sürgülü usturadan ziyade bana Sedef/Ali Bıyıklı tarzı usturalar daha kullanışlı geliyor. Sürgülü de kullanıyorum değişiklik oluyor ama dediğim gibi diğer tarz daha kullanışlı. Hatta sırf bu yüzden Shibumi olayımı da rafa kaldırdım. Hiç ustura kullanmadınız daha değil mi?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(06/02/2019, Saat: 23:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sürgülü usturadan ziyade bana Sedef/Ali Bıyıklı tarzı usturalar daha kullanışlı geliyor. Sürgülü de kullanıyorum değişiklik oluyor ama dediğim gibi diğer tarz daha kullanışlı. Hatta sırf bu yüzden Shibumi olayımı da rafa kaldırdım. Hiç ustura kullanmadınız daha değil mi?

Evet hiç kullanmadım. Açıkçası ustura ile alakalı uzun vadeli bir planım da yok. Ancak yenemediğim bir merakım var.
(07/02/2019, Saat: 00:15)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hiç kullanmadım. Açıkçası ustura ile alakalı uzun vadeli bir planım da yok. Ancak yenemediğim bir merakım var.
Bırakmayın o merakı. Ben bu akşam kendimi bırakın berberimi bile tıraş ettim. Ustura keyfi çok başka.. Smile

Komşum ben bu usturadan aldım. Öncelikle usturanın ahşap olmadığını belirteyim. Sapı ahşap görünümlü metaldir. Sürgülü tip usturadır. Asıl markası Focus. İtalyan üretimi.

Birkaç defa jiletli ustura ile tıraş olma girişiminde bulundum ancak beceremeyip rafa kaldırdım. Aldığım usturalar sedef ve ali bıyıklı idi. Sonrasında @efrasyab Üstadın gazıyla ve @berberbey Üstadın sık sık paylaştığı videolarla aşırı motivasyonla Richbro ustura aldım. Ama onu da etkin kullanamadım. Ellerim büyük olduğu için nereyi kestiğimi göremedim ve tekrar soğudum usturadan. Ama ustura tıraşı videoları geldikçe bana zehir yine girdi. İnternette dolaşırken çıkan reklamlardan aşağıda paylaştığım linkteki yani sizin hakkında bilgi almak istediğiniz ustura denk geldi. Yılbaşı indirimi nedeniyle normale göre ucuz olduğunu düşünüp aldım. Anlamadığım nokta satıcı tıraşsepetim olmasına rağmen kendi sitelerinde daha pahalı satmaları oldu. Link trendyol'un. Trendyoldan alsanız bile yine tıraşsepetim gönderecek size ürünü.

Gelelim usturanın benim açımdan güzelliğine. Usturayı tuttuğunuz yerle jilet arasındaki mesafe normalden daha uzun olduğu için ben nereyi tıraş ettiğimi rahatlıkla gördüm ve bu bana güven verdi.

Uzun olması benim açımdan iyi bir özellik ancak diğer kullanıcılar için iyi olmayabilir. Takdir sizin. Alacak olmanız durumunda trendyolu tavsiye ederim. Kargoda ücretsiz.

https://www.trendyol.com/zaza/ahsap-ustura-p-3048861

591082be4c5aa950c0d2848e03647b2d.jpg
9c2ff9a5fa351fdb7bc294d9a5d64206.jpg
(07/02/2019, Saat: 00:17)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben bu usturadan aldım. Öncelikle usturanın ahşap olmadığını belirteyim. Sapı ahşap görünümlü metaldir. Sürgülü tip usturadır. Asıl markası Focus. İtalyan üretimi.

Birkaç defa jiletli ustura ile tıraş olma girişiminde bulundum ancak beceremeyip rafa kaldırdım. Aldığım usturalar sedef ve ali bıyıklı idi. Sonrasında @efrasyab Üstadın gazıyla ve @berberbey Üstadın sık sık paylaştığı videolarla aşırı motivasyonla Richbro ustura aldım. Ama onu da etkin kullanamadım. Ellerim büyük olduğu için nereyi kestiğimi göremedim ve tekrar soğudum usturadan. Ama ustura tıraşı videoları geldikçe bana zehir yine girdi. İnternette dolaşırken çıkan reklamlardan aşağıda paylaştığım linkteki yani sizin hakkında bilgi almak istediğiniz ustura denk geldi. Yılbaşı indirimi nedeniyle normale göre ucuz olduğunu düşünüp aldım. Anlamadığım nokta satıcı tıraşsepetim olmasına rağmen kendi sitelerinde daha pahalı satmaları oldu. Link trendyol'un. Trendyoldan alsanız bile yine tıraşsepetim gönderecek size ürünü.

Gelelim usturanın benim açımdan güzelliğine. Usturayı tuttuğunuz yerle jilet arasındaki mesafe normalden daha uzun olduğu için ben nereyi tıraş ettiğimi rahatlıkla gördüm ve bu bana güven verdi.

Uzun olması benim açımdan iyi bir özellik ancak diğer kullanıcılar için iyi olmayabilir. Takdir sizin. Alacak olmanız durumunda trendyolu tavsiye ederim. Kargoda ücretsiz.

Komşum cevabınız için teşekkür ederim. Ben de trendyoldan almayı düşünüyorum. Ustura meselesi zaten çok enteresan. Safety razor karşısında hele ayarlanabilir aletler karşısında fonksiyon olarak çok zayıf görünüyor. Sadece romantik bir tercih gibi geliyor bana şimdilik. O nedenle çok pahalı bir ustura alacağımı hiç hayal edemiyorum.
@donniebrasco komşum daha önce farklı bir markanın aynı tip usturasından almış ve sürgü sabit durmadığı için kullanmaktan vazgeçmiştim. Hangi konuda olduğundan emin değilim fakat bir arkadaşımızda aynı sorunla karşılaştığını yazmıştı. Belki bizim şanssızlığımızdı ama yinede haber vermek istedim. Tabi almak istediğiniz görüntü olarak daha kaliteli gibi duruyor ama kullanmadan kesin konuşamam. @Mehmet_G komşumuz ürüne sahip olduğu için size bu konuda bilgi verebilir.
MdC Rose incelemesine müteakip shavetteleri masaya yatırmak istiyorum. Ustura tıraşı virüs gibidir, çabuk yayılır,kolay kolay çıkmaz. Kandırmayı kendinizi raflar ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(07/02/2019, Saat: 01:40)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MdC Rose incelemesine müteakip shavetteleri masaya yatırmak istiyorum. Ustura tıraşı virüs gibidir, çabuk yayılır,kolay kolay çıkmaz. Kandırmayı kendinizi raflar ile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(07/02/2019, Saat: 01:32)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @donniebrasco komşum daha önce farklı bir markanın aynı tip usturasından almış ve sürgü sabit durmadığı için kullanmaktan vazgeçmiştim. Hangi konuda olduğundan emin değilim fakat bir arkadaşımızda aynı sorunla karşılaştığını yazmıştı. Belki bizim şanssızlığımızdı ama yinede haber vermek istedim. Tabi almak istediğiniz görüntü olarak daha kaliteli gibi duruyor ama kullanmadan kesin konuşamam. @Mehmet_G komşumuz ürüne sahip olduğu için size bu konuda bilgi verebilir.
(07/02/2019, Saat: 00:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bırakmayın o merakı. Ben bu akşam kendimi bırakın berberimi bile tıraş ettim. Ustura keyfi çok başka.. Smile

Verdiğiniz yanıtlar ve desteğiniz için teşekkür ederim. Sipariş verdim ve fıstığı yeşil rengine de bürünmüş oldum, eksik kalmadım. Allah bana akıl versin. Şimdi bu süreci geçtiğime göre siz ustalardan bu usturaya jilet takma konusunda fotoğraflı anlatım desteği rica edebilir miyim?

(07/02/2019, Saat: 00:17)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben bu usturadan aldım. Öncelikle usturanın ahşap olmadığını belirteyim. Sapı ahşap görünümlü metaldir. Sürgülü tip usturadır. Asıl markası Focus. İtalyan üretimi.

Komşum özellikle sizden destek bekliyorum jilet takma konusunda. Bir fotoğraflı anlatım harika olurdu.
(07/02/2019, Saat: 02:27)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum özellikle sizden destek bekliyorum jilet takma konusunda. Bir fotoğraflı anlatım harika olurdu.

@donniebrasco Komşum siparişi vermişsiniz galiba. Keyifle kullanmanızı dilerim.

Zaza Usturam yeni. Birçok kez jilet takıp çıkarttım ve şuanki düşüncem jileti tutan kısmın kolay kolay gevşemeyeceği yönünde. Yani sağlam bir shavette'e benziyor bu Zaza. Umarım sizde memnun kalırsınız.

Aşağıda belirtilen videoyu izlerseniz jilet takıp çıkarmada sorun yaşamazsınız. Bu tip usturada en etkili yöntem bence bu. Farklı uygulamalarda jilet açılı ya da fazla dışarıda duruyor.

https://youtu.be/qFofoU4F-qs

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 109,382 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,160 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 975 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,767 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,572 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Zaza Focus R21 jilet tutma Oldstyle 16 5,964 26/07/2022, Saat: 17:35
Son Yorum: trustalt
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,634 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,628 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,866 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,367 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: