Mühle nom Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
Muhle'nin yeni dusuk maliyetli porsuk firca serisi. Pure badger knot kullanilmis (21 mm), plastik ve ahsap sap secenekleri var. Modern tasarimli, sirin bir goruntusu var. Ozellikle yeni baslayanlar icin uygun bir porsuk secenegi olabilir, fiyati ortalama 15 Pound.

qskqat.jpg

o6cpp0.png
Hijyene önem veren elit bey
Türkiye fiyatı en az 100 TL gibi bir fiyat olur. Ben şahsen ahşap görünümlü Mühle Nom porsuk fırçayı çok beğendim. Çok kaliteli, şık duruyor.
Pure porsuk uzak dursun tavsiye etmem . Yeni başladığımda o gazla frank shaving pure aldım her köpürtmede fırçanın uçları iğne gibi yüzüme battı tahriş yaptı şimdi pc temizlik fırçası görevi görüyor. Semouge 1305 daha ucuz ve daha kullanışlı benim için yeni başlayan arkadaşlar boşuna pure ye para vermesin.
Sarı renk sapa sahip olan porsuk değil domuz kılı gibi gözüküyor.
Porsuk alacaksanız 21mm lik pure almayın, paranızı daha guzel bir loft a saklayın derim ama son tercih yine sizlerin.
(18/07/2019, Saat: 17:50)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GeraltofRivia komşum bildiğim kadarıyla Nom fırçalar Mühle Türkiye tarafından daha yakın zamanda satışa sunulmaya başladı. Daha öncesinde de ben forumda ne "Günün Tıraşı" konusunda ne de diğer konularda Nom fırçalara denk gelmedim, geldiysem de hatırlamıyorum. Mühle Türkiye tarafından satışa sunulmasaydı belki de birçok arkadaşın bu fırçalardan haberi bile olmazdı ki buna ben de dahilim. Forumda bilinilirliği fazla olmadığı için haliyle pek alıp kullanan da yok. Dolayısıyla da fazlaca bilinmeyen bir ürün de tavsiye edilmiyor. Yoksa ben kalitesinden dolayı bu durumun yaşandığını sanmıyorum. Madem aldınız bu fırçayı ve kullanıyorsunuz deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız belki ileride fırça almayı düşünen arkadaşlara da yol göstermiş olursunuz.

Forumda biri sizi mentionlayınca veya mesajınızı alıntılayınca herhangi bir bildirim gelmemesi çok üzücü. Bu cevabı tesadüfen gördüm mesela.

Komşum fırça ile alakalı ilk izlenimim: Sapın plastik olmasına rağmen çok kaliteli bir işçiliği oluşu. Üstündeki Nom yazısı silinebilir gibi durmuyor. Rengi oldukça güzel.

İlk bir kaç kullanımda tüy döktüyse de şu an azaldı hatta bitti bu tüy dökme.

Hayvansal kokusu halen var. Sanıyorum normalmiş bu durum. Zamanla geçiyor diyorlar.

Onun dışında bana fırça uçları oldukça sert gelmişti ilk kullanımda. Yani ben daha yumuşak bekliyordum, daha önce fırça hiç kullandım, sadece beklentim daha yumuşak olmasıydı. Fakat bu da bir problem değil bence, ilk kullanıma göre oldukça yumuşadı şu an. Her tıraşta bir öncekine göre daha yumuşak oluyor. Haslinger Honig'inde bunda etkisi var sanırım. Zaten forumda pure badger çok önerilmiyor çok sert diye. Ben seviyorum fırçamı. Keşke almasaydım demedim şu an için.

Su tutuşu harika. Youtube videolarında arada sentetik ve domuz kılı fırçalar görüyorum. Onlara göre su tutuşu daha iyi, gözle bile aradaki fark belli oluyor. Sabunu çok güzel tutuyor ve şekli bozulmuyor.

Tasarımı gerçekten harika. Bence çok şık duruyor. İyiki almışım diyorum. Tasarım konusuna çok takıntılıyımdır, buna emin olabilirsiniz. Azıcık bir işçilik kusuru olsun bir üründe hemen gözüme batar. Bu ürünün gerçekten tasarımı iyi olmasa harika yazmazdım kolay kolay.

Bu yazdıklarım hayatında hiç fırça kullanmamış birinin yorumu. Okurken bunu da dikkate alın lütfen. Kimseyi yanıltmak istemem.
Komşum, profilinize ait ayarlar kısmında bildirim özelliklerine göz gezdirin isterseniz. Bende bildirim geliyor çünkü mention alınma durumlarında.
So far so good..
Geçen hafta nom porsuk aldım, kokusu azaldıkça anlaşmaya basladık. Fırça Big Grin Kıl uçları,masaj, su, ısı , köpük ve tabi fiyat olarak beğendim. Illa silver tip takıntısı olmayanlar için ideal ve uygun ulaşılabilir porsuk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Mühle fırçalar emrah 10 14,275 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,092 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,985 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,389 01/09/2020, Saat: 18:56
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,988 13/08/2020, Saat: 16:05