Razorpit jilet bileyici
#1
Merhabalar değerli dostlar. Geleneksel tıraş sevdalıları olarak biliyoruz ki jilet bileme aletleri varmış eskiden, bir jileti bileyleyip çok uzun süre kullanabilirlermiş, artık onlar eskide kalmış şimdi antikacılarda denk geliyoruz nadiren. Fakat günümüz firmalarımdan Razorpit bunu günümüz şartlarına uyarlamış. Ürün her ne kadar kartuşlulara hitap ediyor gibi görünse de biz geleneksel tıraşçılarında belki ilgisini çeker diye düşündüm, DE jiletlerde olmasa bile belki SE jiletlerde ve çelik usturalarda belki işe yarayabilir. Ürünün tanıtımı şu şekilde yapılmış, google çevirinin yaptığı çeviriyi aynen aktarıyorum.
x2qxjb.jpg

Genel
Razorpit Razor Cleaner Orijinal Zwart, yüzlerce Euro tasarruf etmenize yardımcı olur! Tıraş bıçağı bıçakları kullanımdan sonra kemik hisseder, çünkü artık keskin olmadıkları için değil, üzerinde deri hücreleri, sabun ve kireç birikintileri olduğundan. Razorpit, bu saldırıyı bıçağınızdan çıkarmak için sürtünme kullanın. Sonuç her gün yeni bir bıçakla traş olmak gibi! Jiletlerinizi pahalı, yenileriyle değiştirmek zorunda kalmaktan sıkıldınız mı? Razorpit ustura temizleyici size yardımcı olur. Şimdi bir bıçaktan 150'ye kadar tıraş alabilirsiniz!

Nasıl kullanılır?
Razorpit Original'i tıraştan hemen sonra kullanın. Tornalama sırasında traş köpüğü Razorpit Original'inize yerleştirin. Razorpit Original üzerindeki tıraş bıçağınıza bastırın ve 4 kez ileri doğru hareket ettirin. Razorpit Original'inizi ve usturayı suyla yıkayın. Jiletinizi Razorpit Original'e yerleştirin. Tıraş makinen tekrar temiz ve kullanım için keskin.

Tanıtım video ve kullanım şekli
https://youtu.be/z771P8vtVYs
https://youtu.be/JAzMiYdRp98
https://youtu.be/qcBShuFrgL8
https://youtu.be/6jeknd9B200
https://youtu.be/e5qtItGurOk
"Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan da asla bırakma."
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi