Sağlık
Çok geçmiş olsun Soner hocam. Tez zamanda iyileşmeniz dileği ile..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Geçmiş olsun Soner Bey
Geçmiş olsun komşum operasyonun iyi geçmesine sevindim.

Kendinizi iyi hissedince bile uzun süre ağır kaldırmamaya dikkat ediniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Sağolun dostlar, teşekkürler. Ziyak komşum evet 5-6 ay dikkat etmem gerektiği söyleniyor ağırlıklara karşı tavsiyelere uyma niyetindeyim, zira tekrar nüksetmesini istemem.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Geçmiş olsun komşum. Acil şifalar dilerim.
(21/02/2019, Saat: 14:17)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun dostlar, teşekkürler. Ziyak komşum evet 5-6 ay dikkat etmem gerektiği söyleniyor ağırlıklara karşı tavsiyelere uyma niyetindeyim, zira tekrar nüksetmesini istemem.
Kendi ağırlığınıza da dikkat edin komşum. Ağrı geçince bile koldan destek alıp kalkmak, oturmak lazım.

Yaşlıca bir hastam vardı 3.ye patlatmıştı yamayı. adam yemin ediyordu ağırlık kaldırmadığına en son hoca çözmüştü olayı.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Bunu belirtmeniz iyi oldu, çünkü bende1.80cm 89 kg biriyim, sağolun ziyak komşum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Tekrar geçmiş olsun @Soner
Geçmiş olsun komşum
So far so good..
Ben arada atladım konuyu tekrar denk gelince iyi oldu. Cok gecmis olsun komsum. Tez vakitte sıhhatine kavusman dilegiyle.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: