Ankara'dan Selamlar
Hoş geldin komşu, tez zamanda gönlüne göre bir iş, keyifli tıraşlar, hoş sohbetler diliyorum.
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz. Tez zamanda gönlünüze göre bir iş ve size tam uyacak bir set edinmeniz dileği ile..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Hoş geldiniz, bol köpüklü tıraşlar
So far so good..
Hoşgeldiniz. Güzel keyifli tıraşlar olmanız ve en kısa zamanda tıraşınızı hakedecek bir iş bulmanız dileğiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Herkese çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Aklımda başlangıç takımı olarak EJ DE89L, Omega 10108, Yeşil Proraso sabun ve mavi astralar ile Gillete 7 o'clock var.

Yeni üye olmuş olsamda biraz kurcaladım forumu öncesinde ve benimki gibi konforu seven, çabuk tahriş olan ciltlerde sanırım bu takım iyi bir iş çıkartmalı. Zaten yanakların %70 kadarı henüz sertleşmemiş tüyler ama çene ve boyun bölgesi tam tersine sık ve çok sert. Önerilerinizi, bu takımın artı ve eksilerini sizlerden bekliyorum.
Hos geldiniz. Keyifli ve tahrissiz tiraslar. Yuzde kopurtmeyi seviyorsaniz Yaqi tuxedo ilk tirastan itibaren sizi memnun edecektir. Omega icin saglam bir break-in ihtiyaciniz olacak. En kisa surede gonlunuze gore bir ise baslamanizi diliyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Komşum, bir Ankaralı olarak yeni bir tıraş severin katılmasına memnun oldum. Her konuda Ankara ekibi desteklerini esirgemeyecektir, diger forum uyelerimize olduğu gibi...

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(19/02/2019, Saat: 03:19)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hos geldiniz. Keyifli ve tahrissiz tiraslar. Yuzde kopurtmeyi seviyorsaniz Yaqi tuxedo ilk tirastan itibaren sizi memnun edecektir. Omega icin saglam bir break-in ihtiyaciniz olacak. En kisa surede gonlunuze gore bir ise baslamanizi diliyorum.

Hocam zaman konusunda sıkıntı yaşamadığım ve canım sıkıldıkça tıraş olduğum için break-in sıkıtısı çekeceğimi sanmıyorum. Lakin tuxedo yu da araştıracağım.

(19/02/2019, Saat: 03:45)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, bir Ankaralı olarak yeni bir tıraş severin katılmasına memnun oldum. Her konuda Ankara ekibi desteklerini esirgemeyecektir, diger forum uyelerimize olduğu gibi...

Doğma büyüme Ankaralı olmama rağmen liseden beridir Ankara dışındaydım. Çevreyi öğrenip nerede ne var öğreneceğim zamanlar hep dışarıdaydım. Tavsiye mağazalarınız varsa hem tıraş için hem ayakkabı bakımı için çok sevinirim.
(19/02/2019, Saat: 03:57)a_haner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam zaman konusunda sıkıntı yaşamadığım ve canım sıkıldıkça tıraş olduğum için break-in sıkıtısı çekeceğimi sanmıyorum. Lakin tuxedo yu da araştıracağım.

Doğma büyüme Ankaralı olmama rağmen liseden beridir Ankara dışındaydım. Çevreyi öğrenip nerede ne var öğreneceğim zamanlar hep dışarıdaydım. Tavsiye mağazalarınız varsa hem tıraş için hem ayakkabı bakımı için çok sevinirim.
Hocam Ankara tıraş ürünleri temini konusunda Istanbul gibi şanslı değil.

Üst düzey tıraş ürünleri konusunda Mühle ve Solingen'in yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer tıraş ürünleri için ise sınırlı çeşit olsa da, Ulus Alsancak Çarşısında Mass (kozmetik) ve Han Ticaret var. Belki işinize yarayacak bazı ürünleri bulabilirsiniz.

Ayakkabı bakımı konusunda ayakkabılarımi evde boyadığım için size maalesef bir yer oneremeyecegim. Umarım işinize yarar.

Selamlar...

Smile a little be

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 707 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,170 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,339 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,113 06/08/2022, Saat: 12:43