Rahat ayakkabı
zorba dostum camper i kesınlıkle tavsıye ederım.Kendım yaklasık 5 senedır camper i begenerek ve cok severek kullanıyorum.Bence dunyanın en rahat ayakkabısı.Şöyleki sabah giyip, akşam hiç çıkarmadan otobüsle 12 saat yolculuk yapıp akşama kadar şantiyeyi dolaşıp yine akşam 12 saat otobüs yolculuğu yapıp ankaraya döndüğümde bile ayaklarım gayet rahat.
Bir de clarks ın bazı modellerı dıyebılırım
Ankamall da bakabılırsın
Fakat indirimi yakalaman lazım Yoksa Big Grin
(10/06/2012, Saat: 12:23)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: new balance, amerika' da alt tabaka için üretilmiş ucuz bir ayakkabı. nike ve adidas' ın yarı fiyatına satıldığından herkes ulaşabiliyor. tabanları plastik ve bazı modellerde ayağınıza batabilir. Türkiye' ye ilk geldiğinde 60-70 tl' dan satılırken, tiki kesiminin kullanmaya başlaması ile birlikte adidas ve nike' ı yakalamış durumda fiyat olarak. deneyin ancak pek tavsiye edilecek ayakkabı değil.
selamlar.

alt tabaka ne demek, bu nasıl bir kullanımdır. sizi kınıyorum, sözcüklerinize dikkat edin lütfen
(11/06/2012, Saat: 13:51)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zorba dostum camper i kesınlıkle tavsıye ederım.Kendım yaklasık 5 senedır camper i begenerek ve cok severek kullanıyorum.Bence dunyanın en rahat ayakkabısı.Şöyleki sabah giyip, akşam hiç çıkarmadan otobüsle 12 saat yolculuk yapıp akşama kadar şantiyeyi dolaşıp yine akşam 12 saat otobüs yolculuğu yapıp ankaraya döndüğümde bile ayaklarım gayet rahat.
Bir de clarks ın bazı modellerı dıyebılırım
Ankamall da bakabılırsın
Fakat indirimi yakalaman lazım Yoksa Big Grin

Evet indirimi kesinlikle yakalamak lazım. Big GrinYarın ankamalle bi bakacağım
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(11/06/2012, Saat: 15:58)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/06/2012, Saat: 12:23)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: new balance, amerika' da alt tabaka için üretilmiş ucuz bir ayakkabı. nike ve adidas' ın yarı fiyatına satıldığından herkes ulaşabiliyor. tabanları plastik ve bazı modellerde ayağınıza batabilir. Türkiye' ye ilk geldiğinde 60-70 tl' dan satılırken, tiki kesiminin kullanmaya başlaması ile birlikte adidas ve nike' ı yakalamış durumda fiyat olarak. deneyin ancak pek tavsiye edilecek ayakkabı değil.
selamlar.

alt tabaka ne demek, bu nasıl bir kullanımdır. sizi kınıyorum, sözcüklerinize dikkat edin lütfen

Sevgili provista, ohtararan dostum sizin aklınızda canlandığı şeyi ifade etmemiştir eminim. Lafın gelişi bir konuşmaydı çünkü. Ne Adidas giydiğimde elit bir sınıfa mensup ne de acayip terlikler giydiğimde dilenci bir insan olmuyorum ben. Ama new balance giydiğimde bana alt tabaka insan diyecekseniz size kızmam seve seve kabul ederim alt tabaka insan olmayıBig GrinBig Grin Şaka bir yana lafın gelişi bir konuşmaydı.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
ayaklar 47.5 48 olunca ne bulsanız alıyorsunuz numara buldum dıye sevınerek
sıze ozenıyorum marka model secebılmek ne guzel sey Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(12/06/2012, Saat: 04:03)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayaklar 47.5 48 olunca ne bulsanız alıyorsunuz numara buldum dıye sevınerek

Bende 46.5 - 47 arasi markasina kalibina gore degisiyor hocam. 4.levent metro duragindan sonra sanirim sanayi mahallesi duragi olmali cikisinda adidas outlet var. Memleketin normal dukkanlarinda satilmayan buyuk numaralar buraya geliyor ustelik indirimli oluyor oneririrm Smile amma da benzeriz hocam Smile
(12/06/2012, Saat: 04:03)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayaklar 47.5 48 olunca ne bulsanız alıyorsunuz numara buldum dıye sevınerek

Allah yardımcın olsun kardesım
Adidas stan smith i denemek istiyorum,
Bende günün büyük kısmı ayaktayım.Bakalım bulabilirim inşallah.
(12/06/2012, Saat: 11:50)Zafercet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adidas stan smith i denemek istiyorum,

siyah ve deri olmasi guzel mesaide de kullanabilirim.
(12/06/2012, Saat: 14:40)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 11:50)Zafercet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adidas stan smith i denemek istiyorum,

siyah ve deri olmasi guzel mesaide de kullanabilirim.

Evet bende öyle düşündüm.
Artık spor ayakkabıları o kadar renkli,alacalı bulacalı yapıyorlar ki ben şahsen giymeye utanırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,121 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,333 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,449 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,297 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,488 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: