Rahat ayakkabı
(12/06/2012, Saat: 08:58)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 04:03)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayaklar 47.5 48 olunca ne bulsanız alıyorsunuz numara buldum dıye sevınerek
sıze ozenıyorum marka model secebılmek ne guzel sey Big Grin

Bende 46.5 - 47 arasi markasina kalibina gore degisiyor hocam. 4.levent metro duragindan sonra sanirim sanayi mahallesi duragi olmali cikisinda adidas outlet var. Memleketin normal dukkanlarinda satilmayan buyuk numaralar buraya geliyor ustelik indirimli oluyor oneririrm Smile amma da benzeriz hocam Smile
Hay Allah razı olsun Blush
YTU maslak kampusde okurken
hep ordan bindim arabaya ama hıc bılmıyordum bunu
haftasonu bakayım
çok tesekkurler
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(12/06/2012, Saat: 15:18)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 08:58)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 04:03)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayaklar 47.5 48 olunca ne bulsanız alıyorsunuz numara buldum dıye sevınerek
sıze ozenıyorum marka model secebılmek ne guzel sey Big Grin

Bende 46.5 - 47 arasi markasina kalibina gore degisiyor hocam. 4.levent metro duragindan sonra sanirim sanayi mahallesi duragi olmali cikisinda adidas outlet var. Memleketin normal dukkanlarinda satilmayan buyuk numaralar buraya geliyor ustelik indirimli oluyor oneririrm Smile amma da benzeriz hocam Smile
Hay Allah razı olsun Blush
YTU maslak kampusde okurken
hep ordan bindim arabaya ama hıc bılmıyordum bunu
haftasonu bakayım
çok tesekkurler

Rica ederim hocam umarim aradiginizi bulursunuz. Yillarca basket oynamaktan yuzmekten dalip cikmaktan geriye koca eller ve ayaklar kaldi simdi takim elbise altina kundura bulamiyorum. Sag olsun bilindik hicbir marka 45 uzerine cikmiyor. Klasik ayakkabi ararsaniz topkapidaki yesil magazasini oneririm hem outlet kisminda hem nomal sezonun satildigi katta 45ten buyuk numaralar bulunuyor. Anca buralardan giyinebiliyorum. Bot icinse dagci ayakkabilari buyuk numara olabiliyor ve decathlon acildigindan beri guzel terlik ve spor ayakkabi cesidi bulabiliyorum. Buralari oneririm varsa baska secenegimiz yazin hocam Big Grin
Bugün ankamallde bayağı dolaştım ama adidas shop,ykm sport be boyner de dahil stan smith'in artık gelmediğini söylediler. Olanları da geri göndermişler. Nerede bulabileceğimi bilmiyorlar. Adidas resmi sitesinde stan smith 2 satışta ama ayağımda denemek istiyorum.

Puma Yugorun'ı da bulamadım sanırım o da artık üretilmiyor. Satıcılardan 2si Nike Pegasusu şiddetle önerdiler. Gerçekten çok başarılıydı ama renk seçeneği yoktu, olan rengi ise çok carttı bundan dolayı vazgeçtim. Ama listeme aldım bu ayakkabıyı da.Smile

New balance denedim beklediğimin altındaydı. Camperların ise fiyatlarından yanlarına yaklaşılmıyorduSmile
Var mı başka ayakkabı tavsiye edecek?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Puma Faas 300 de Yugorun kadar rahattir. Biraz daha pahalı olabilir ama fiyatını hakeder.
adidas daroga modelıne bak derım
Camper alacaksan zaten ındırımden once magazasına bıle gırmemelıısın Big Grin
Clarks da da aynı seyler gecerlı
@ öner adidas darogaya da bakayım ok.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
@Lord Sparhawk, komuşum ben bu stan smithi ne yaptım ne ettiysem bulamadım. Artık üretilmiyor diyorlar. Verdiğin linke güvenebilir miyiz? Bir de ayağımda görmek de istiyorum açıkçası.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
(19/06/2012, Saat: 00:54)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lord Sparhawk, komuşum ben bu stan smithi ne yaptım ne ettiysem bulamadım. Artık üretilmiyor diyorlar. Verdiğin linke güvenebilir miyiz? Bir de ayağımda görmek de istiyorum açıkçası.

Doğru olabilir komşu, ben de giderek az görmeye başlıyordum. Gittigidiyorda bulabilirsin. Burada da var.

http://www.dalkilicspor.com/Arama.s4403....AN-SMITH-2

Aslında maden üretimden kalkıyor bende bir tane alayım yedek, dursun, hayatta stan smith'siz yapamam. Adidas rom'muş, dragonmuş hepsi yalan kağıt gibi tabanları var, azıcık alengirli zeminde yürü hemen tabanına batar taşlar vs. Bu ise kalın bot gibi taban, ama çift kavrulmuş lokum misali yumuşaklıkta ayarlanmış. Ne sert ne yumuşak.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(19/06/2012, Saat: 01:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 00:54)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lord Sparhawk, komuşum ben bu stan smithi ne yaptım ne ettiysem bulamadım. Artık üretilmiyor diyorlar. Verdiğin linke güvenebilir miyiz? Bir de ayağımda görmek de istiyorum açıkçası.

Doğru olabilir komşu, ben de giderek az görmeye başlıyordum. Gittigidiyorda bulabilirsin. Burada da var.

http://www.dalkilicspor.com/Arama.s4403....AN-SMITH-2

Aslında maden üretimden kalkıyor bende bir tane alayım yedek, dursun, hayatta stan smith'siz yapamam. Adidas rom'muş, dragonmuş hepsi yalan kağıt gibi tabanları var, azıcık alengirli zeminde yürü hemen tabanına batar taşlar vs. Bu ise kalın bot gibi taban, ama çift kavrulmuş lokum misali yumuşaklıkta ayarlanmış. Ne sert ne yumuşak.

Lordcum ayağımda görmeden almam. Sanırım nike pegasus alacağım. Giyip yürüyünce inanamadım. Dedim ki: "Harbi Pegasusa binmiş gibi oldum".Big GrinBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
Arkadaşlar,

Pabbuc.com isimli sitede 3 al iki öde kampanyası var. Ayrıca pbbc40 kodunu girince %40 indirim yapıyor. Kaliteli markalar da var (Puma, Columbia, Sketcher,Camel vs).

3 tane 100 Tl'lik ayakkabıya 120 Tl + 5 Tl kargo yani 125 Tl ödüyorsunuz.

Ben bu siteden 5-6 kere alışveriş yaptım, aynı günde kargoya veriyorlar siparişleri. Bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Tavsiyem mallar yağmalanmadan bir bakmanız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,013 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,220 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,327 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,261 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,413 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: