Rahat ayakkabı
Sicak firsatlar bolumu mu geliyor Smile
ben daha ayakkabılarıma ulasabılmıs degılım cumartesı kargolandı
tum pazartesı arabada gezdırılıp gerı goturuldu
adreste kımse bulamadık yalanı ile (herzaman yaptıkları)
not falanda yok gelen gıdende...
salıda getırılmedı

yurtıcı kargoda baglı oldugum subenın sefı hanımla zar zor gorustum
ondan once her personelle defaatle gorustum
sefle gorusmek ısteyınce personelın alaycı tavrıyla karsılastım

zar zor anlastık
gelecek gıbı bakalım...

yurtıcı ıle gelen her pakedımın pesıne boyle dusmem gerekıyor

en kotusu dergı abonelıklerımın tumude yurtıcı ıle gelıyor
uğraş dur! Angry
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(25/06/2012, Saat: 10:28)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: açıkçası böyle paylaşımları yaptığımız bir başlık/ana başlık olursa süper olur. eşe dosta filan da söyledim. onlar da aldılar... kodu da geltir.com dan aldığımı söyledim, reklamımız oldu Big Grin

tıraş dısına sabit başlık şeklinde sıcak fırsatlar başlığı açılacaktır Wink
Beni pabuçlar hemen geldi. Bir sıkıntı yok gayet güzel ayakkabılar. Bu kampanya iyi oldu bütçe için uzun vadede.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
benımkılerde hemen kargoya verıldı
yurtiçi kargo naza çekiyor
Benimkilerde dün kargoya verildi bugün elime ulaştı. Teşekkür ederim mancho arkadaşımıza.
(26/06/2012, Saat: 19:13)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimkilerde dün kargoya verildi bugün elime ulaştı. Teşekkür ederim mancho arkadaşımıza.

Rica ederim, güle güle kullanın.
Asıl sizin sayenizde forumun haberi oldu, siz ilk alışı yapıp buraya yazmasaydınız benim mesajlar güme gidecekti Smile
Yeni başlık açıp kirlilik yaratmak istemedim. Lisedeyken giydiğimiz corcikleri hatırlar mısınız? Ben bunlardan bir tane almak istiyorum fakat tam olarak bu resimde görünen corcikten. Süet, püskülsüz olan ya da kahkül gibi uzantısı olanlardan değil. İnternette gittigidiyorda falan bayağı baktım bulamıyorum. Nerede buluruz?

corcik-ayakkabi-modelleri.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(27/07/2013, Saat: 18:25)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni başlık açıp kirlilik yaratmak istemedim. Lisedeyken giydiğimiz corcikleri hatırlar mısınız? Ben bunlardan bir tane almak istiyorum fakat tam olarak bu resimde görünen corcikten. Süet, püskülsüz olan ya da kahkül gibi uzantısı olanlardan değil. İnternette gittigidiyorda falan bayağı baktım bulamıyorum. Nerede buluruz?

Loafer diye aratirsaniz çıkıyor seçenekler. Birde incide var tam istediğiniz gibi
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(27/07/2013, Saat: 18:27)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27/07/2013, Saat: 18:25)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni başlık açıp kirlilik yaratmak istemedim. Lisedeyken giydiğimiz corcikleri hatırlar mısınız? Ben bunlardan bir tane almak istiyorum fakat tam olarak bu resimde görünen corcikten. Süet, püskülsüz olan ya da kahkül gibi uzantısı olanlardan değil. İnternette gittigidiyorda falan bayağı baktım bulamıyorum. Nerede buluruz?

Loafer diye aratirsaniz çıkıyor seçenekler. Birde incide var tam istediğiniz gibi

Teşekkür ettim dostum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,020 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,223 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,333 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,263 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,417 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: