Rahat ayakkabı
Bir marka diyeceğim kimse gülmesin. 1.5 yıl her gün bilfiil giydim. 12 saat çok zaman ayakta koşturdum, yalnız Yargıtayda aramada ayakkabının ön kısmındaki parça yüzünden kapıda takıldı. Kimlikle geçtim sonra. İnanılmaz sağlam, üzerinden araba rahatlıkla geçebilir, darbesi düşmanı etkisiz kılar. Yazın asla terletmez en ufak koku yapmaz, kışın asla üşütmez.. evet MEKAP !!!

1.5 yıldan sonra sadece model değiştirmek için altınyıldızın başbakanın korumalarının (biri yeğenim) sürekli giydiği ayakkabıyı aldım. ikisini de paylaşıyorum.

2589ysz.jpg

1goqyx.png
saucony dünyada tektir
En son denemelik nike alayım diye bunu aldım:

nike-downshifter-5-mens-trainers|A301P_S...oundel.jpg

Nike downshifter 5 modeli. Hepsiburada da baya indirimdeydi bir ara. Ben özdilek mağazasında ne kadar hafif olduğunu görünce, denedikten sonra beğenip aldım. Çok hafif, tabanı havalı değil ama havalı gibi yumuşak tipte, esnek, hava alan çok güzel bir model. Özellikle normal kilosunun üzerinde olanlara tavsiye ederim. Kot altında vs çok şık duruyor. Yalnız kalıp baya dar, normal numaranızın 1,5 büyüğünü tavsiye ederim.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(28/07/2013, Saat: 01:15)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son denemelik nike alayım diye bunu aldım:

nike-downshifter-5-mens-trainers|A301P_S...oundel.jpg

Nike downshifter 5 modeli. Hepsiburada da baya indirimdeydi bir ara. Ben özdilek mağazasında ne kadar hafif olduğunu görünce, denedikten sonra beğenip aldım. Çok hafif, tabanı havalı değil ama havalı gibi yumuşak tipte, esnek, hava alan çok güzel bir model. Özellikle normal kilosunun üzerinde olanlara tavsiye ederim. Kot altında vs çok şık duruyor. Yalnız kalıp baya dar, normal numaranızın 1,5 büyüğünü tavsiye ederim.

Ben bu başlığı açtıktan sonra nike pegasus serisinden gore-tex bir ayakkabı almıştım buraya yazmamıştım. Rahat ayakkabı=nike pegasus serisidir özellikle benimkinden sonra çıkan serinin yan tarafındaki flywire bayağı farkettiriyor.

Bu bahsettiğin taban olayının ismi ise cushlon. Pegasusta da var.
Başka ayakkabı giyemem artık...
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Adidas'ın daroga fg modelini yakın zamanda piyasada gören oldu mu?
(28/04/2014, Saat: 14:24)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adidas'ın daroga fg modelini yakın zamanda piyasada gören oldu mu?

Suhulet Hocam,
Bu modeli diyorsanız kışın almıştım.
Satıcı üretimi duracak diyordu fakat ne derece bilir ve doğru bilemem

images?q=tbn:ANd9GcRpeE_qk8_PrK6yHqCOZSC...JRjkdP8rGA
(28/04/2014, Saat: 14:36)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Suhulet Hocam,
Bu modeli diyorsanız kışın almıştım.
Satıcı üretimi duracak diyordu fakat ne derece bilir ve doğru bilemem

images?q=tbn:ANd9GcRpeE_qk8_PrK6yHqCOZSC...JRjkdP8rGA

Evet bu modeli arıyordum. Bir çift almıştım bir-iki çift daha alayım dedim, birkaç yere sordum hiçbirinde bulamadım.

Adidas'ın müşteri hizmetlerini aradım bugün, stok durumunu kontrol edip bana dönecekler.
(28/04/2014, Saat: 16:16)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bu modeli arıyordum. Bir çift almıştım bir-iki çift daha alayım dedim, birkaç yere sordum hiçbirinde bulamadım.

Adidas'ın müşteri hizmetlerini aradım bugün, stok durumunu kontrol edip bana dönecekler.

Hocam ÖM attım,bu mağazada var görünüyor.
Yeni sezon Stan Smith'ler bu sene nihayet geliyor. Şu an tek tük uçuk fiyattan satanlar var ancak sezonu geldiğinde ucuzlayacaktır. Bilenlerine ve sevenlerine duyurulur.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(28/04/2014, Saat: 17:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ÖM attım,bu mağazada var görünüyor.

Teşekkür ederim ihtilaf hocam cevap yazdım.

(28/04/2014, Saat: 19:12)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni sezon Stan Smith'ler bu sene nihayet geliyor. Şu an tek tük uçuk fiyattan satanlar var ancak sezonu geldiğinde ucuzlayacaktır. Bilenlerine ve sevenlerine duyurulur.

Daroga fg olmazsa stan smith'lere bakacağım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,147 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,346 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,467 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,299 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,491 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: