Schick Proline P30
Vay, hızlı olmuş gerçekten. Sorunsuz, takilmadan elinize geçmesine sevindim. Umarım jiletten de memnun kalırsınız.

~SB
Benimkiler de geldi
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
P30 maalesef ATT SE1 ile uyumsuz çıktı. Ölçüleri çok az da olsa feather'lardan farklı. Black Hawk ve SS ile de bir deneyeceğim bakalım.
Son durumda P30 hem Black Hawk hem de SS ile uyumlu çıktı. Feather pro'ya göre mild bir jilet. Ancak feather'lar kadar dayanıklı değil. 5-6 tıraştan sonra ciddi çekme yapmaya başlıyor. Feather'lar 14 tıraş götürüyor rahatlıkla.

Sözün özü, feather'dan daha mild bir jilet arıyorsanız ve bir jileti 3-4 tıraştan fazla kullanmıyorsanız, görece uygun fiyatıyla iyi bir alternatif P30.
Günlük tıraş için kullanıyorum, 5 günün sonunda Jileti atıyorum. Feather günlük tirasta yoruyordu yüzümü, bu daha uygun
Hafta içi her günRazorock Hawk ile tıraş oluyorum. Sırasıyla Feather ProGuard, F. Professional, Kai Pink ve F. Professional Super kullandım, sonra yabancı forumlardan bu jileti keşfettim. ProGuard ile hiç tahriş olmadı ama sakalları da alamadım. Kai çok konforlu ama yeterince keskin gelmedi bana. Feather Professional daha keskin ama 4-5 tıraştan sonra çekme yaptı. Super çok keskin ancak konforu az geldi, ayrıca tıraş esnasında çok dikkat gerektiriyor.
Açık ara en memnun kaldığım SE jilet Shick Proline oldu. Professional Super kadar keskin değil ama çok konforlu ve keskinliği de gayet iyi geldi bana.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Schick Proline B-20 Injector CK89 3 5,720 19/07/2019, Saat: 01:30
Son Yorum: ayçiçeği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: