Kai Captain Titan Mild - Pink
1 kez Feather shavette, 2 kez de Razorock Hawk alet ile kullandığım "Kai Captain Titan Mild" 50 mm. jilet, "Feather Proguard" jiletin konforunu ve keskinliğini vermedi gibi geldi bana. Kai titan mild jileti henüz 3 kez kullandığım için belki bu yorum erken olabilir ama her iki jileti de kullanan arkadaşlar bu görüşüme katılırlar mı acaba?
(23/05/2017, Saat: 15:43)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 kez Feather shavette, 2 kez de Razorock Hawk alet ile kullandığım "Kai Captain Titan Mild" 50 mm. jilet, "Feather Proguard" jiletin konforunu ve keskinliğini vermedi gibi geldi bana. Kai titan mild jileti henüz 3 kez kullandığım için belki bu yorum erken olabilir ama her iki jileti de kullanan arkadaşlar bu görüşüme katılırlar mı acaba?

Katılıyorum hocam. Pro guard bir tık daha agresif ama aralarındaki fark çok fazla değil, ikisi de mild kategoride. Ben de sizin hissiyatınızı almıştım ilk denediğimde titan mild i.

Double edge deki favori jiletim olan Kai, 50 mm guard / titan mild kategorisinde feather in gerisinde kalıyor.
(23/05/2017, Saat: 15:43)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 kez Feather shavette, 2 kez de Razorock Hawk alet ile kullandığım "Kai Captain Titan Mild" 50 mm. jilet, "Feather Proguard" jiletin konforunu ve keskinliğini vermedi gibi geldi bana. Kai titan mild jileti henüz 3 kez kullandığım için belki bu yorum erken olabilir ama her iki jileti de kullanan arkadaşlar bu görüşüme katılırlar mı acaba?

Rocnel SE 50 kullanıyorum, Feather ve Kai Mild arasında bende de aynı hissiyat oluştu. Bariz bir fark var gibi geldi bana.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: