"oozturk" - Tanışma Başlığı
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlarınız olsun inşallah.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Hosgeldiniz,

Kendi sakal cıkıs yonlerinize gore tıras olmayı ogrenmeye calısın. Cok yakın tırastan ziyade amacınız once tahrissiz, kasıntısız tıraslar basarmak olmalı. Yakın tıras istegini bir sure rafa kaldırın. Bastırmayın.
Forumumuzda hos sohbetleriniz, zevkli tıraslarınız olsun.
(01/03/2019, Saat: 11:22)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz.

Delikanlı Tıraş kanalını takip etmeyi unutmayın  Big Grin
https://www.youtube.com/channel/UCmedmQE...WgtMcVlQpQ

@starex çok teşekkür ederim , videolarınızı izliyorum motivasyonunuzu takdir ediyorum Smile
(01/03/2019, Saat: 11:25)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Bir takım kurmuşsunuz zaten. Ustura da kullanıyorsunuz. Daha ne olsun? Smile
Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

@FearOfATG hoşbulduk Smile şimdilik r106 usturadan daha çok keyif veriyor Smile

(01/03/2019, Saat: 11:25)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum foruma hoşgeldiniz. Boyun bölgesindeki tahrişlere bir karşı köpüğü biraz daha sulu yapmanızı öneririm. Hele ki Arko sabun kullanıyorsunuz çok çabuk kuruyan bi sabun. Gerekirse yüzünüz bitip boyuna geçtiğiniz zaman fırçayı çok hafif ıslatıp boyun bölgesini yeniden köpükleyin ve sulu köpükle boynunuzu tıraş etmeyi deneyin. Ben bu sorunu bu teknikle çözdüm
@Bilge_Kagan tavsiyenizi dikkate alacağım . Bugün yeni sabunum kırmızı Praraso ve yeni jiletlerim geldi heyecanla akşam traş olmayı bekliyorum. Allahım bu nasıl bir hastalıktır Big Grin
Hoş geldiniz komşu
So far so good..
Herkese tüm güzel dilekleri için teşekkür ederim.  Rolleyes

Mühle ve perma sharp jilet deneyiminden sonra bu akşam crystal super platinum jilet ve proraso sabun ile traş olacağım. Komşular traş sonrası after shave balm ihtiyacı duyuyorum. Mühle , Kiehl's , Nievea ve Yves Rocher after shave balm kullanma imkanım oldu fakat hiç biri için işte benim after shave ürünüm budur diyemedim. Mümkün olduğunca doğal içerikli sağlıklı ve etkili bir after shave arıyorum Aftershave  , hangi ürünleri tavsiye edersiniz ?  Huh
Merhaba hoşgeldiniz foruma, keyifli tıraşlarınız olsun...
Smile a little be
Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetleriniz, tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Komsular iyi aksamlar . Bu aksamki trasin kahramani asagidaki arkadaslar.Proraso ve crystal jilet aramiza yeni katildi  Smile

28sxykx.jpg

Tahrissiz ve kesiksiz bir tras oldu boyun bolgesi gene cok basarili degil malesef Undecided

Buda kopuk performasi yorumlarinizi merak ediyorum . @starex @dikdik_s @Soner @FearOfATG

1zccad.jpg

2ptbibn.jpg
Ben bu akşam yine berberde saç tıraşı sonrası kendi berberimi sakal tıraşı ettim. Normalde usturayı yumuşak kullandığımı söyler ama ne kadar dikkat etsem de onun da bu akşam boynunda kılcal kanamalar oldu. İşin temellerinden biri kesinlikle sakal çıkış yönünü bilmek. Elinizle ara ara kontrol edin çenedeki sakalları hangisi hangi yöne çıkıyor?
Köpük gayet güzel görünüyor bu arada, elinize sağlık..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,374 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,343 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 5,926 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,302 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,384 25/04/2021, Saat: 12:38