Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız..
teşekkürler, bakıyorum hemen, Turkish mocha dikkatimi celbetti Smile

(12/06/2012, Saat: 00:53)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 00:43)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aldığınız yerden bir link paylaşmanız mümkün olur mu?

(12/06/2012, Saat: 00:33)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Czar's Choice Lime Cilantro with Menthol
Turkish Mocha Glycerin Shave Soap
Aromatic Pipe Tobacco Glycerin Shave Soap
12 oz enamelware mug with lid

baska bir yazidada yazmistim, tabactan bile iyi oldugunu søyliyenler vardi. dayanamadim bunlari aldim, hocamizda iyi diyor pisman olmayiz ozaman. dun kargoya verilmis bakalim nezaman gelirBig Grin

burdan Smile http://mamabearssoaps.com/index.php?main...ex&cPath=1
Evde bi teneke içerisinde günboyu cebimde biriken 1 lira ve 50 kuruş harici bozuk paralari biriktirir, teneke dolunca da toplanan parayı bütünletip ufak birsey alirim. Hanim da bu huyumu bildiğinden az önce saydigim paraları görünce, bu sefer ne parası sayiyorsun diye sordu. Mama parasi dedim, bi kahkaha atti. Ne icin güldü bilmiyorum ama mamayı görünce bu kadar mutlu olur mu bilmiyorum. Big GrinBig GrinBig Grin

Bu arada dragon's blood ve pipe tobacco merak ettiğim iki çeşidi. Lord elinde varsa yorumlarmisin ya da elinde hangilerinden var, hangsini tavsiye edersin. Sayende aldigim graftondan cok memnunum.

Toplu alim yapilacaksa en az 4 cesit ve en fazla 8 kişi olmak kaydıyla katilabilirim,
Saygilar.
Dragons blood orta karar, diğerini bilmiyorum. Benim tavsiyem mutlaka herkes bir tane brut edinsin. Onun yanınıa bonzai tavsiye ederim. Ye olde barbershoppe da güzel.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Qed sabunları merak ediyordum uzun süredir. Hadi bitirelim şu işi eggman neredesin? Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Toplu alım olursa beni de yazin
toplu alıma bende dahil olmak isterim...

Selamlar...
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
Toplu alım var dediler bende geldim Smile
arkadaslar ıkıncı bır toplu alım organıze etmek ısterdım ancak bır ıkı hafta ıcerısınde sehırdısına cıkmam gerekecek ve henuz zamanı bellı degıl. Dolayısıyla bır sıparıs versem burda olmadıgım bır ana denk gelecektır ulasması.

eger toplu alım olacaksa ılkınden tecrubelı arkadaslardan bırısı organızasyonu gerceklestırebılır.

3. Tekrar bana kısmet olur Smile

Alıma ısetabıkı katılırım Big Grin

Saygılar
Qed' den kışlık için mutlaka frankincense & myrrh sabununu alın. ;Böyle bir koku yok, performans da çok iyi.

Bergamut koku olarak iyi olsada performansını beğenmedim.
Lemon&cedarwood ortalama üzeri performansta, bildiğiniz çok eski teneke kutularda satılan krem ayakkabı cilaları gibi kokuyor. İlk başta garip geliyor ama seviyorsunuz.

Patchouli/tea tree/peppermint de ayakkabı cilası kokusuna sahip, başta garipsiyor sonra seviyorsunuz. Mentollü bir sabun ve benim şimdiye kadar kullandığım en güzel mentollü ürün. Özellikle ikinci perdede sanki buzlu suyla tıraş oluyormuşcasına rahatlatıyor. Yazlar için çok ferah rahatlatan bir sabun, performansı, nemlendirmesi vs de oldukça iyi. Ustura ile çok iyi çalışıyor.

Sandalwood en beğenilen sabunlarından. Performansı on numara. Kokusu çok dolgun.

B&b badger&blade forumu için özel olarak üretilmiş bir sabun.

Ben özellike anise&lavander kokusunu merak ediyorum.

Qedusa nın sahibi Charles çok komik adamdır. Tam asabi ihtiyar havalarındadır. Yerine gelince muhabbeti güzeldir. Sitede yurtdışından alma prosedürü biraz alengirli. Bir forma hangi üründen ne alacağınızı, adedini, tutarını falan yazıp yolluyorsunuz düzgünce. Charles böyle istiyor ve nasıl yapacağınız anlatıyor. Onun dışında kargoda, paketlemede vs sorun yok. Gerçi şimdiki kozmetik yasaklarında gümrükte tıraş sabun ve kremlerine kıllık çıkarıyorlar mı bilmiyorum birkaç aydır birşey almadığımdan.

Mama bears sabunları hem koku, hem performans olarak qed'lerin bir kademe altıdır, ama gene de en iyi gliserin bazlı sabunlardandır. İki marka da çok kolay ve iyi köpürür.

Eğer mentollü ürünleri çok seviyor ama kuvvetli bir ürün bulamıyorsanız mama bears awakenings sabununu deneyin. O kadar keskin ve kuvvetli mentollü ki sanki sıvı nitrojenle tıraş oluyormuşsunuz gibi oluyor. Uykunuzu açıyor, omurganızı titretiyor, anlık şuurunuzu alıp geri veriyor. Çok çok kuvvetli yalnız pek çok kişinin cildinde alerjik tepki verebiliyor, önceden sample deneyin. Severseniz tam seversiniz. Kış için creme brulee yemek isteyeceğiniz kadar lezzetli tatlı kokan güzel bir sabun. Parfüm kokulu sabunları beklediğiniz kadar veirmli değil, brut dışında. O bildiğiniz kokunun sabunlaştırılmış hali adeta. Çok çok iyi. Sürekli kapağını açıp açıp koklarsınız. Backyard gazebo da koku ve performans olarak iyidir. Dublin Tweed de creed green irish tweed parfümüne oldukça benzer kokuya sahip ferah bir sabundur.

Eşinize yüzünü yıkaması için honesuckle alırsanız bayılır.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
siteyi inceledim cok guzel toplu sample paketleri varmis iki kategoriyi gozume kestirdim 29 cesit kargolu 35 dolar tutuyor. ben de yola cikacagim istanbula dogru. ne zaman donerim bilmem ama sample siparisi dusunuyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: