Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız..
(21/06/2012, Saat: 15:08)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/06/2012, Saat: 13:23)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Mama Bears sabunlara bazıları en abartılmış sabunlar (most overrated) diyorlar. O yorumları okuyuca içime bir şüphe düşmüştü, Haaydin arkadaşımızın kokularını beğenmemesi de üstüne tuz biber oldu.

Malesef bendede hayal kIrIkligi yapti kokusu, ama køpurmesine lafin yok, dun aksam tutun kokulusunu denemistim, gercekten sadece o tutun kokulusu icin ismarladim aslinda bu sabunlari, forumun birinde okumustum tutun kokusu var guzel diye, malesef tutun mutun kokusu yok, ya ben yaslandin kokulari alamiyorum Big Grin daha cok vanilya kokusu ve tatli sekerleme kokusu vardi. anlatmasida kolay degil.
sabahta Turk kahvesini denedim, Tutunden daha iyiydi, kahve sekeri tadi kivaminda biraz daha sert kokusu vardi, kokulari saatlerce kaliyor, oyuzden arko aftershave ile ustunden bastirdim, yoksa sabunlar iyi, cok az bir fircalamada asiri køpuruyor. yuzude yumusak tutuyor.
Lime olanini denemedim daha onun kokusu daha cok ferahlatici citrus kokusunu andiriyor.

kapakli kupaya gelince, onuda mamabearsden aldim, 3 veya 4 dolardi. fiyatina gøre kalitesi. chin mali Big Grin fotoda baya kaliteli dursada teneke gibi bisey, cok hafif, ama kullanislidir, ona lafim yok, ondan gayet memnunum kapakli olmasindan. neyse urunleri fazla denemedim ve fazlada uzerinde yazmak istemem, kimileri begenir kimileri begenmez, ben sadece kokusunu begenmedim, birde mens cologne favorites, serilelri var, belki birgun onlarida denerim. ama simdilik mamabearsden uzak kalirim gibi geliyor, 3 tane sabun var :S kutu almadan ønce sizlere øneririm denemelik ufak parcalarda satilanlardan almanizi øneririm.
(21/06/2012, Saat: 13:41)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @haaydin dostum resimdeki kapaklı kupayı nereden aldınız acaba?

kaç günde geldi peki?

Bu Konudaki Yorumlar
Beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattınız.. - Yazar: mustas - 21/06/2012, Saat: 18:03

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: