Mingshi 3000s
Yurtdışı alışverişine taş koyarlarsa tüketicilerin çok canı yanar.Bazı ürünlerin yurt içinde alternatifi yok.

Fatip piccolo SE almadan önce 3 gün boyunca bu arkadaş ile kesiştik. Qshave diye bir markanın da böyle bir ürünü var, binlerce yorumu var ürünün neredeyse tamamı 5 yıldız. Karyoyla falan 12 dolar civarına geliyordu. Standı varmış birde toplam 18 dolsr civarı ediyordu. İyice almaya yeltenirken jiletin iki tarafta eşit durmadığı, başlığın asimetrik olduğu gibi yorumlar okudum. 1000 yorumda 20 yorum falan böyle. Ben biraz kıl adamımdır 1 tencere yemekte 1 tane kıl olsa benim tabağımda çıkar, dedim bunu alacağıma Piccolo SE alıyım, 8 daha koyup 26 dolara onu aldım.
Eğer ayarlanabilir bir alet kullanmak istersem piccolo beklentimi karşılamazsa 10 doları gözden çıkarıp bir adet bundan almak isterim. 1 yıla da futur'e terfi ederim. Ayarlanabilir denemek isteyenler için gayet güzel bir makine gibi duruyor.

Piccolodan Sonra damat yeni gümrük planını açıkladı 1 aydır kargom gelmedi de o başka konu Big Grin qshave alsam kesin %2 şans bana çıkardı.
İnşallah gelir komşum. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Selamlar,

Alet geldi; birkaç fotoğrafını ekliyorum aşağıya, telefonun fotoğraf kalitesi pek iyi değil kusura bakmayın. İlk izlenimim aletin beklediğimden ağır oluşu fakat çok dengesiz, ağırlığın tümü kafada sanki...Kelebek kanatları da eşit olarak kapanmıyor fakat çok abartılı da değil fark, fotoğraflardan siz de görebilirsiniz. Alette çapak yok fakat kanadın birinde küçük çizikler var. Tıraş olduktan sonra yorum eklerim.

de0405.jpg

vmuq1f.jpg

2i72tuf.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Silo kapaklari simetrik kapanmiyorsa ( ki fotografta her ne kadar net olmasa da oyle gorunuyor ) jiletin bir yarisina diger yarisi kadar baski yapamayacak bu da ayni aciyi saglayamayacak anlamina geliyor. Dispute acin derim.

Bu arada sirf merakimdan bende siparis ettim. Haber veren @new38 e tesekkur ederim.

Gelsin bi parcalayalim bakalim kafayi bu kadar agir yapan mekanizma nasilmis.
(20/03/2019, Saat: 22:53)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Silo kapaklari simetrik kapanmiyorsa ( ki fotografta her ne kadar net olmasa da oyle gorunuyor ) jiletin bir yarisina diger yarisi kadar baski yapamayacak bu da ayni aciyi saglayamayacak anlamina geliyor. Dispute acin derim.
Futur klonu gibi başarılı bir proje olmayacak sanırım.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Satis linkinde ki feedbacklere ve kullanici fotolarina baktim, bence uyemizin sanssizligi, kotu bir urun denk gelmis. Baska siparis edip postasi teslim edilen uyemiz varsa daha net bir bilgiye ulasabiliriz diye tahmin ediyorum.
Çin yapımı klonlarda iş şansa kalıyor çoğu zaman, iki tane Futur klonu aldım ikisi de jileti düzgün tutamıyordu fakat Aliexpress'te yapılan yorumların çoğunluğunda böyle bir problem yok, bu Slim klonunda da aynı şey geçerli bence, umarım sizin siparişiniz sorunsuz gelir.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(20/03/2019, Saat: 22:53)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Silo kapaklari simetrik kapanmiyorsa ( ki fotografta her ne kadar net olmasa da oyle gorunuyor ) jiletin bir yarisina diger yarisi kadar baski yapamayacak bu da ayni aciyi saglayamayacak anlamina geliyor. Dispute acin derim.

Bu arada sirf merakimdan bende siparis ettim. Haber veren @new38 e tesekkur ederim.

Gelsin bi parcalayalim bakalim kafayi bu kadar agir yapan mekanizma nasilmis.

Ben teşekkür ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: