Bazı Terimler
(12/06/2012, Saat: 17:22)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 17:14)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='ohtararan' pid='16628' dateline='1339505386']

Giriş, miriş kimse beni usturaya bulaştıramaz Big Grin

şöyle bir kaçay geçsin bakalımBig Grin

+1 Smile
memleket kurtulana kadar siyah
(12/06/2012, Saat: 17:14)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='ohtararan' pid='16628' dateline='1339505386']

bir arkadaşım vardı üniversitede beraber okuduğum
ben çelik usturayla traş olurken olum delimisin ya
al bi mach 3 2 dakkada traş ol ne uğraşıyosun diyodu
onu bi zehirledim şuan benden daha çok usturası var
tabac lar falan havada uçuşuyo

siz bide traş seversiniz ben hiç inandırıcı bulmadım bu bulaşmama işini
Big Grin

(12/06/2012, Saat: 17:27)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir arkadaşım vardı üniversitede beraber okuduğum
ben çelik usturayla traş olurken olum delimisin ya
al bi M*** 3 2 dakkada traş ol ne uğraşıyosun diyodu
onu bi zehirledim şuan benden daha çok usturası var 
tabac lar falan havada uçuşuyo

siz bide traş seversiniz ben hiç inandırıcı bulmadım bu bulaşmama işini
Big Grin

Kısmet AngelBig Grin
Önce usturayı elinize alacaksınız, işçiliğine sapın muntazamlıgına bakacaksınız ağırlığını hissedeceksiniz parlaklığından gözünüz kamaşacak.
Sonra kaymak gibi pürüzsüz taşta birkaç tur gezindireceksiniz. sonra deri kokusu içinde kayışlayıp ritmik müziğinin sesini içinize sindireceksiniz. Yüzünüzde yağ gibi kayarken tıraş olacaksınız. İntizamla kurulayıp tekrar kayışlayacaksınız.
ooof oof tadından yenmez vallahiBig Grin
yarın tıraş olamaya niyetim var, sabırsızlandırmayın beni Smile

(12/06/2012, Saat: 17:38)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce usturayı elinize alacaksınız, işçiliğine sapın muntazamlıgına bakacaksınız ağırlığını hissedeceksiniz parlaklığından gözünüz kamaşacak.
Sonra kaymak gibi pürüzsüz taşta birkaç tur gezindireceksiniz. sonra deri kokusu içinde kayışlayıp ritmik müziğinin sesini içinize sindireceksiniz. Yüzünüzde yağ gibi kayarken tıraş olacaksınız. İntizamla kurulayıp tekrar kayışlayacaksınız.
(12/06/2012, Saat: 17:38)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce usturayı elinize alacaksınız, işçiliğine sapın muntazamlıgına bakacaksınız ağırlığını hissedeceksiniz parlaklığından gözünüz kamaşacak.

Yapma dur, fena oluyorum Big Grin
bu tür yazıları okuduktan sonra duramadım gittim extra hollow graund hamburg ring usturam ve TOBS acıbadem ile güzel bir tıraş oluverdim Smile yarın nöbet var öğlen bir daha tıraş olmak gerek mecbur, alacağın olsun LinguistTongue
memleket kurtulana kadar siyah
Bu işlerin en belalı yanı muhtemelen hanım faktörü. Kendilerinin sayamadığı kadar elbise-ayakkabı-makyaj malzemesi vs. olur ama ne hikmetse bizim çubuk kadar ustura gözlerine batar. evde sabunun var bunları niye almadın lafını duymayan var mı?

edit: asıl konuyu unuttuk.
linguist hocam bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çelik usturaya başlamak isteyenlere bazı önerilerim Lord Sparhawk 13 5,489 05/07/2021, Saat: 18:34
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: