Fermente Tıraş Sabunu
(23/07/2019, Saat: 23:35)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fermente mutfagım sitesi once "Tıraş" ı dogru yazarsa, baslangıcı yapar hayırlısıyla Smile

Neresini düzeltseler ellerinde kalır, o da öyle kalsın boşver Smile

(04/05/2019, Saat: 22:44)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgi Üniversitesi'nin Santralistanbul Kampüsü'nde Doğal Yaşam Festivali vardı bugün, yarın da devam edecek...Çocuklar için etkinlikler de olduğundan ailecek gittik. Doğal ve organik ürünlerin satışını yapan firmaların olduğu bir alan mevcut, aralarında bu sabununu üreten firma da vardı. Sahibiyle (sanırım) konuştum; sabunun tıraş amaçlı üretilmediğini, aslında kefir sabunu olduğunu ve deneyenlerin tıraşta çok iyi sonuçlar verdiğini kendilerine ilettiklerini söyledi. Sabun kullanıcı bildirimleri sonrası 'tıraş sabunu' olmuş anlaşılan.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(23/07/2019, Saat: 23:35)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fermente mutfagım sitesi once "Tıraş" ı dogru yazarsa, baslangıcı yapar hayırlısıyla Smile

Siteye doğru yazmışlar. Muhtemelen çalıştıkları matbaa yanlış yazmıştır. Kutuyu kendileri üretmiyordur herhalde.
(24/07/2019, Saat: 00:05)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siteye doğru yazmışlar. Muhtemelen çalıştıkları matbaa yanlış yazmıştır. Kutuyu kendileri üretmiyordur herhalde.

Kardes dogru dersin de, bilirsin su sozu “Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz. Gemiyi limana getirip getirmediğine bakar."
Matbacı hatası olur, malzeme hatası olur vs. vs. gerekirse 1000 kutu cope atılır ama dogrusu yapılır. En basitinden yasanmısı yakınımızda kucuk bir ornek var, sor Rocnel Murat beye anlatsın kırılan mum amblemleri, kutu problemlerini vs. Ne malzemeler ne paralar cop oldu.
Tişikkirlir Sipirmin.
Ben bir şans verip denemek için aldım.
Köpürme çok hızlı ama köpük de bir o kadar zayıf, çok çabuk sönüyor. Hafif isli bir kokusu var. Koruyuculuk, kayganlık neredeyse hiç yok.

İlk defa bir tıraş sabunu(!)nu hiç tıraşa bile başlamadan doğrudan banyo bölümüne aldım, banyo sabunu olmak üzere.

Banyo sabunu olarak da çabuk tükeniyor.
Özetle tıraş sabunu demek ayıp olur kendilerine. Doğal, pahalı bir banyo veya el sabunu demek, alırken de beklentiyi böyle tutmak daha doğru olur.
"Her şeyin bir şeyi vardır."
(07/04/2020, Saat: 20:01)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir şans verip denemek için aldım.
Köpürme çok hızlı ama köpük de bir o kadar zayıf, çok çabuk sönüyor. Hafif isli bir kokusu var. Koruyuculuk, kayganlık neredeyse hiç yok.

İlk defa bir tıraş sabunu(!)nu hiç tıraşa bile başlamadan doğrudan banyo bölümüne aldım, banyo sabunu olmak üzere.

Banyo sabunu olarak da çabuk tükeniyor.
Özetle tıraş sabunu demek ayıp olur kendilerine. Doğal, pahalı bir banyo veya el sabunu demek, alırken de beklentiyi böyle tutmak daha doğru olur.

koruyuculuk ve kayganlık hiç yok diyorsanız arkodan daha kötüyse bu bildiginiz banyo sabunu =)

duru lime kokulu banyo sabunu var limonlu traş sabununa çözüm bulduk hemde evyap üretimi =)
Bir şans verip denedim içeriğindeki kefirden dolayı fakat sabunun içerisinde kefir olduğundan şüpheliyim daha çok katran sabunu gibi kokuyor. Kefir sabununu banyo sabunu olarak kullanıyorum ve çok güzel bir sabun. Bu sabunun tıraş sabunuyla yakından uzaktan ilgisi yok. Bir defa köpük yok olan köpük te çok çabuk sönüyor.Bunu firmaya mail atarakta bildirdim. Geri dönüşleri ürünlerimizde tamamen doğal ve yenilebilen içerik kullanıyoruz şeklinde oldu.Tavsiye etmem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,325 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 650 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,513 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,953 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,340 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,980 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,740 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: