Geleneksel tıraşa başlamayı düşünüyorum
Merhabalar kolay gelsin.Foruma yeni katıldım. 2-3 aydır düzenli bir şekilde progilede 5 bıçaklı jiletli her gün düzenli tıraş oluyorum.Tıraş olduktan sonra boyun kısmımda tahriş oluyor.Genelde herkesin kullandığı standart tıraş jeli ve sonrası ürünleri kullanıyorum.Geleneksel tıraşa başlamayı düşünüyorum.Tahrişi azaltır mı ? Bana daha rahat bir tıraş sunar m? Yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin
Hoşgeldiniz, keyifli sohbetleriniz, tahrişsiz tıraşlarınız olsun. Öncelikle sizin ilacınız burda tam yerine geldiniz. Geleneksel tıraşa başladıktan bir süre sonra el alışkanlığınız geliştikçe sorunlarınızı atlatacaksınız, tıraşlarınızdan daha bir keyif alacaksınız.

Alet olarak size Rimei ile başlamanızı tavsiye ederim, jilet olarakta yeşil astra ömerebilirim, sabun ve krem olayını sizin zevk tercihinize bıraktım, arko ve derby kremler heryerde bulunuyor bir tık daha iyi olsun dersen nivea kremler var.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hoş geldiniz. Cildinizi beş bıçaklı aletlerden koruyun. Bunun için doğru yerdesiniz. Soner komşumuzun bahsettiği ürünlerle geleneksel tıraşa adım atabilirsiniz. Keyifli tıraşlarınız olsun.
So far so good..
Foruma hoş geldiniz, doğru ekipman seçimi sonrası mevcut tıraş sorunlarınızın büyük bir bölümünü bertaraf edebilirsiniz.
Başlangıç olarak bir fırça ve sabun bile edinseniz tahriş durumu değişir ki DE alet de edinmelisiniz tabii.. Smile Hoşgeldiniz..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hoşgeldiniz
(21/03/2019, Saat: 23:58)Tunaykanb59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar kolay gelsin.Foruma yeni katıldım. 2-3 aydır düzenli bir şekilde progilede 5 bıçaklı jiletli her gün düzenli tıraş oluyorum.Tıraş olduktan sonra boyun kısmımda tahriş oluyor.Genelde herkesin kullandığı standart tıraş jeli ve sonrası ürünleri kullanıyorum.Geleneksel tıraşa başlamayı düşünüyorum.Tahrişi azaltır mı ? Bana daha rahat bir tıraş sunar m? Yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Hoş geldiniz.
Arkadaşlarımızın önerileri dışında doğru tıraş nasıl olur sorusuna da daha detaylı bilgi alabilmeniz için site içerisinde arama yaparak bol bol okumanızı öneriyorum.

Bu sayede hem tahrişsiz tıraş hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz, hem de tıraş ekipmanı konusunda bilgi edinmiş olursunuz.
(Hangi jilet, hangi tıraş sabunu, hangi fırça vs.)

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hoşbuldum.Hepinize çok teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için.Başladıktan sonra deneyimlerimi aktaracağım
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlarınız olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dört aylık geleneksel tıraşçı levtrotsky 11 2,922 29/09/2021, Saat: 16:28
Son Yorum: Schumi
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,450 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  8 yıllık mach 3 den sonra Geleneksel Tıraşa başlama Perseus 56 18,952 21/09/2020, Saat: 23:36
Son Yorum: element
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,533 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  Merhaba memleketimin geleneksel traş severleri... dante 22 6,817 23/02/2020, Saat: 14:18
Son Yorum: Jaguar Paw
  bende geleneksel tıraş severim mrden 29 8,181 08/10/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 17,968 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10
  Merhaba geleneksel tıraş! tundralower 10 4,467 22/03/2019, Saat: 13:02
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel tıraş sayesinde traşı sevdim yalico20 10 4,219 02/03/2019, Saat: 10:44
Son Yorum: ekilic2
  Geleneksel Tıraşa Merhaba Mülkİdare 22 6,396 17/02/2019, Saat: 13:53
Son Yorum: kalantorxl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: