Mild ve Agressive Derecelendirme
Hocam elime agresif aletler gecmesine ragmen hep mild aletlerde saadeti buldum Smile guzel agresif bir jilet ile hic bir agresif makinenin vermedigi tiraslar cikarabilir bence farkli alete gecmeden once jiletleri daha da agresiflestirerek deneyin mesela ben de89 ile sari bic in uyumuna asigim Smile
(03/03/2019, Saat: 21:50)BuraKaya55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru diyosun komşum r41 başlık almayı düşünüyorum. Bu r41 başlıkla keskinliğinden memnun kalmadığım jiletleri yeniden deneyeceğim

Jilet karakterini ölçmek için r41'in uygun olduğunu düşünmüyorum komşum. 2011 r41 kadar blade exposure yok yeni modellerde lakin hala epey agresif. Bu agresiflik ile jileti değil, yüzünüzü ölçebilirsiniz. Kör olan jileti agresiflik maskeler ama takılacaksa yine takılacaktır.Temiz tıraş vermez. Eğer amaç jilet karakterini ölçmek ise slant alet almanızı tavsiye ederim. Eğer amaç agresif alet almak ise elbette gönül rahatlığı ile r41 alabilirsiniz.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(03/03/2019, Saat: 22:09)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok isabetli olur ben 6 aydır yazdığım jilet yorumlarını kenara koydum yeniden başladım Smile
Bu arada tanışma konusu açmadın sanırım. Ordan yazarsanız kurallar gereği ve de yardım noktasında daha çok tecrübeli arkadaşlara ulaşırsınız

Teşekkür ederim komşum tanışma konusunuda açıyorum
...King Of The North SAMSUNSPOR...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video THE OUTLAW MILD STAINLESS STEEL Çirkinvekısa 0 1,293 26/10/2021, Saat: 10:39
Son Yorum: Çirkinvekısa
  Mild Makine Tavsiyesi İstiyorum PatentZerQ 26 28,043 04/01/2016, Saat: 17:41
Son Yorum: manilafortuna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: