Yeni oyuncağımı aldım
Abilerim,kardeşlerim ( jilet satan seyyar esnaf gibi oldu yav bu) an itibariyle mühle r89 adlı ilk jiletli traş makinemi almış bulunmaktayım.Konuma cevap verme zahmetini gösterip bana yorumlarıyla ışık olan tüm abilerime,kardeşlerime teşekkürü bir borç bilirim.

Jilet konusuna gelince.Merkur almayın diye tavsiyeler vardı.Kutusunda 1 adet derby vardı.Feather gözüme ilişti.2 jilet varmış zaten.Merkur ve Feather.Feather aldım ben de 10lu.Fırçayı ve sabunu alamadım ilgili dükkanlar kapandı bu saatte Big Grin Bugün traş köpüğüyle olayım ya da olmayı deneyeyim.1 hafta içinde izlenimlerimi aktarmaya çalışacağım Big Grin

Saygılarımla,
hayırlı olsun, bol köpüklü tıraşlarınızda kullanınız

ama kanaatimce feather ağır gelir o hatırladığım oyunculara Tongue feather'ın ünü en agresif olan jiletlerden biri olmasıdır, oralarda milyoncu da yoktur ama rastgeleceğiniz bir mağazadan daha mild olan bir jilet almanızı tavsiye ederim, yoksa geleneksel tıraştan nefret edebilirsinizSmile
memleket kurtulana kadar siyah
hayırlı olsun, güle güle kullanın. aldığınız feather jilet en keskin jiletlerden biri ve benim favori jiletim. bastırmamaya özen gösterin bu jileti zira sahibini en çok seven jilet bu, hemen makas alıveriyor yanaktan Smile rastgelirseniz astra superrior platinium alın, memun kalırsınız. tekrar hayırlı olsun.
selamalar.
@anesthesia ve @ohtararan

Teşekkürler arkadaşlar.Yanında derby jilet de vardı onu deneyeyim diyorum o zaman ? 15 güne Türkiyeye dönüyorum zaten olmadı istanbuldan astra ya da permasharp alabilirim.(hatta permasharp evde vardı yav hatırlıyorum Big Grin )
Hayırlı olsun Smile Feather biraz keskin dikkat.
iyi günlerde oynayın hayırlı olsun Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
iyi gunlerde olsun ancak bir fırca sabun veya krem lazım. yoksa tam keyfini alamadıgınız gibi bir de iyi hazırlık olmadıgı icin size yanlıs bir intibah bırakabilir. tıraş kopuguyle hic olmayın bence bekleyin.
@eggman

Sağolun hocam.Hocam girişecez işe artık feather ile Big Grin
Hayırlı olsun Smile 89 ailesi genişliyor Big Grin
@mcorco

Teşekkürler hocam,yönlendirdiğiniz sayfalar için ayrıca teşekkürler.

@totan 35

Sağolun hocam.Valla traş için sabırsızlanıyorum fakat sanırım önerinizi ciddiye alacağım Big Grin

@mckorkmaz

Hocam aileyi genişletiyoruz lafınıza güldüm.Yeterli çoğunluğa ulaştığımızda isyan çıkarıp Mühle 89 forumları gibi bir forum açarız artık Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni tıraş malzemesi almak. Selmansaygii 11 5,060 19/07/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: kral arthur
  Yeni Scuttle Talebi arkolik 230 132,020 01/06/2020, Saat: 08:52
Son Yorum: assalavissa
  Yeni bir fırça deneme zamanı (mıdır)? atoprak 7 4,363 02/02/2019, Saat: 02:30
Son Yorum: dikdik_s
  Yurtdışından alışveriş /yeni deneyimler atoprak 17 8,261 31/01/2019, Saat: 03:38
Son Yorum: gidakontrol
  Yeni setim Aedan 14 6,534 03/12/2018, Saat: 01:20
Son Yorum: Aedan
  YENİ TIRAŞ ÜRÜNLERİ impaticaret 18 17,149 22/11/2018, Saat: 12:49
Son Yorum: ohtararan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,335 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
Thumbs Up Yeni baslayan icin tiras seti tavsiyesi volkanslim 18 10,176 04/08/2018, Saat: 16:18
Son Yorum: Niko
  Proraso Yeni Seriler (Mart 2017) ckeskin 15 10,676 02/06/2018, Saat: 15:06
Son Yorum: kokopelli
  Geleneksel tıraş yeni zevkim vintage 8 5,828 19/01/2018, Saat: 01:01
Son Yorum: kalantorxl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: