Günlük nemlendirici tavyesi
Herkese Merhaba,

Ben genellikle, gün aşırı ve gece traş oluyorum.
Hal böyle olunca sabahları evden çıkarken, her gün kullanabileceğim, çabuk emilen, yağlı his bırakmayan, tercihen de spf li bir nemlendirici kullanmak istiyorum.

Clinique gibi markalarda var böyle ürünler ama size de sormak istedim tavsiyeniz olur mu?

Teşekkürler
Merhabalar. Loccitane tiras sabunu aldigimda yaninda tester olarak nemlendiriciler vermislerdi. Mavi beyaz paketli olan (ismini hatirlayamadim) gercekten cok etkiliydi. Yakinlarinizda Loccitane magazasi varsa ugrayip denemek istersiniz belki.
(29/03/2019, Saat: 09:21)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Merhaba,

Ben genellikle, gün aşırı ve gece traş oluyorum.
Hal böyle olunca sabahları evden çıkarken, her gün kullanabileceğim, çabuk emilen, yağlı his bırakmayan, tercihen de spf li bir nemlendirici kullanmak istiyorum.

Clinique gibi markalarda var böyle ürünler ama size de sormak istedim tavsiyeniz olur mu?

Teşekkürler

Cildiniz yagliysa khielsin yagli ciltler icin olan nemlendiricisini normalse neville nin nemlendiricisini tevsiye ederim. Bir alternatif olarak stirling aftershave gunluk nemlendirici olarak kullanilabilir Smile
(29/03/2019, Saat: 10:59)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cildiniz yagliysa khielsin yagli ciltler icin olan nemlendiricisini normalse neville nin nemlendiricisini tevsiye ederim. Bir alternatif olarak stirling aftershave gunluk nemlendirici olarak kullanilabilir Smile

Cilt normal üstat, Neville ye bir baktım.. bu cilt canlandırıcı dedikleri değil mi ? Yeşil Kase ? ...
Stirling i nerede bulabilirim peki .. Türkiye içinde ? yksa onu da mı yurtdışından almak gerekiyor ?

Mağazaya gidip bir bir bakiyim, Loccitane ürünleri çok iyidir lakin gayette fiyatlı oluyorlar.. denemek şart Big Grin
(29/03/2019, Saat: 11:12)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cilt normal üstat, Neville ye bir baktım.. bu cilt canlandırıcı dedikleri değil mi ? Yeşil Kase ? ...
Stirling i nerede bulabilirim peki .. Türkiye içinde ? yksa onu da mı yurtdışından almak gerekiyor ?

Mağazaya gidip bir bir bakiyim, Loccitane ürünleri çok iyidir lakin gayette fiyatlı oluyorlar.. denemek şart Big Grin

Stirling amerikadan hocam ancak
Mühle'nin balsamınıda deneyebilirsiniz normalde tıraş sonrası hiç balsam kullanmam ama bu balsam gerçekten başarılı özellikle emilimi ve yağsız oluşuyla.
Tabi ben almadım deneme ürünü kullanmıştım bu kadar başarılı olmasına rağmen balsamların azda olsa ciltteki kalıntı hissiyatına alışamadım.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Bir komsumuz baska bir konuda su urunu onermisti, kimdi cıkaramadım simdi ama dikkatimi cekmisti kenara not almısım Loreal Aloe vere suyu nem terapisi. Denemedim ama denk gelirsem denemek istiyorum.

352q8b7.jpg

Aynı sekilde bunu DIY olarak yine bir komsumun onerdigi aloe vera yapraklarından aldıgımız jeli, gul suyu, saf su vs. ile karıstırarak yapabilirsiniz.
Tıraş harici olarak soruluyorsa direk cevabım Sebamed Bebek Yüz Kremi Pompalı Kutu. Ben çok krem ve balsam sevmem. Yukarıda @Delidumrul komşumun dediği gibi yüzde ne kadar da emiliyor denilse de bıraktığı hissiyat beni de rahatsız ederdi. Bahsettiğim krem çok çabuk emiliyor. Yüzde neredeyse o kalıntı hissiyatı kalmıyor. Parfümsüz parabensiz vs. vs. işte. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(29/03/2019, Saat: 16:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir komsumuz baska bir konuda su urunu onermisti, kimdi cıkaramadım simdi ama dikkatimi cekmisti kenara not almısım Loreal Aloe vere suyu nem terapisi. Denemedim ama denk gelirsem denemek istiyorum.

Aynı sekilde bunu DIY olarak yine bir komsumun onerdigi aloe vera yapraklarından aldıgımız jeli, gul suyu, saf su vs. ile karıstırarak yapabilirsiniz.
Komşu o başlıkta Arko Krem klasik önerisi de vardı, tahrişler için

Bi de Vazelin Aloe Vera Krem önerisi vardı. Bende Vazelin Aloe Vera losyon şeklinde olanı var, fena değil gibi. Denk geldiğimde krem olanı da denemeyi düşünüyorum

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sebamed kullanıyorum çok iyi çıktı tavsiye ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: