RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları
Bende çok beğendim açıklamalı olmuş ve çekim kalitesi çok iyi. Devamını bekliyoruz..
(04/04/2019, Saat: 09:44)helliox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Videolarınızı ben de çok beğendim. Yeni başlayan dostlarımıza kaynak olarak tavsiye edebileceğimiz bir çalışma olmuş.
Daha fazla ayrıntıya girilen ve usturalarında unutulmadığı Smile versiyonlarını görmek isterim. Kolay gelsin.
Muhtemelen ustura tıraşı da izlemek kısmet olacaktır önümüzdeki dönemde merakla bekliyoruz Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hem çekim kalitesiyle, hem de eğitici içeriği ile müthiş bir video olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Özgün üstad 20 dakikada o kadar yoğun bilgi verdi ki yeni başlayanların tıraşla ilgili soracağı bir şey kalmamış olabilir Smile İngilizce alt yazı da çok iyi düşünülmüş, çok fazla izleyici toplayacaktır çünkü böyle kalitede bir prodüksiyonda bu kadar bilgi Youtube’da başka bir videoda varsa ben görmedim. Bir sonraki videoyu merakla bekliyor, daha önce söylendiği gibi çelik ustura tıraşı ve bileme konularına girmenizi özellikle istiyorum.

Noyan Bey gerek yeni site tasarımıyla gerek de Youtube kanalınızla çıtayı yükseltmeye devam ediyorsunuz, biz de sevinerek takip ediyoruz Smile Bir ufak eleştirim/beklentim var, satışını yaptığınız tıraş sabunlarındaki çeşitlilik diğer ürünlerdeki standartlarınızın çok altında. Sizden bu konuda da güzel haberler duymayı bekliyoruz.

Tekrar tebrikler, selamlar…
@Lord Sparhawk üstad, dün videoyu izledim. Her yönüyle güzel bir çalışma olmuş, elinize sağlık. Akıcı güzel anlatımın yanı sıra bir çok püf noktasına değinmişsiniz. Şu havlu sizi çok engellemiş, elimi ekrana sokup sırtınızdan almak istedim bir ara. Neyse ki mikrofonu engellememiş. Sonraki videolarda kullanmayın bence.

@Noyan bey, öncelikle bu güzel çalışma için teşekkür ederim. Bu zamana kadar telefonla yaptığınız sohbetlerde en çok merak edilenleri, konu başlıkları halinde parça parça soru-cevap videoları hazırlarsanız çok güzel olur. Herkese forumu okutamıyoruz, bari videoları izlesinler Smile

Yeni videoların geleceğini müjdelemişsiniz. Başlığı ayırdım, yorum tavsiye vb. her şeyi burada konuşalım. Diğer başlıkta üyelerimiz alışverişleriyle ilgili mesajlarını paylaşmaya devam etsinler, çakışma olmasın. Yeni videolar eklendikçe, ilk mesajda gerekli güncellemeleri yapacağım. @MetsGo komşumuzun anlayışla karşılayacağını umuyorum.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Köpürtme ve yumuşatma biraz zayıf kalmış. Tıraş öncesi kullandığı malzeme sakalı yumuşattıysa bilemem. Çekim ve seri anlatımı profesyonel olmuş. Başarılı.
youtube.com/Berberbey
Güzel ve kaliteli insanlardan, güzel ve kaliteli içerik. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Merhaba Komşum,

Şimdiye kadar izlediğim videolar arasında açık ara en güzeli. Profesyonelce hazırlanmış, seri ve arada verilen küçük; ama, önemli ipuçlarıyla anlatım zenginleştirilmiş.
Daha güzel videoların gelmesi dileğiyle.

Saygılar.
havlu haricinde razoremperium izliyorum zannettim Smile
emeğinize sağlık çok güzel bir video olmuş.
Profesyonel bir çekim olmuş, tebrikler Smile
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Çok güzel bir video olmuş ben yeni gördüm ellerinize sağlık. bu vesileyle de @Noyan beyin de burada olduğunu öğrenmiş oldum Smile
siteye üye olduğumda özel mesajla ilk defa @Lord Sparhawk komşuya bir şey sormuşum (jiletler hakkında). Videodaki Özgür bey de yorumlardan okuduğum kadarıyla kendisiymiş. Soru sormaya ne kadar doğru kişiden başlamışım Smile) Bir de sitedeki ilk mesajımda da yazmıştım, siteden araştırdıktan sonra başlamaya karar verdiğim ekipmanları. Benim ilk kullandıklarımın hemen hemen tamamı videodakiyle aynı (DE89 tıraş aleti, da vinci fırça, EJ kase, crystal jilet), bir tek Proraso krem yerine sabunla başlamıştım balsam da kullanmadım henüz. Ama sabunla meşgale daha uzun ve kremden daha keyifliymiş gibi geldi bana. Aşırı profesyoneller için belki şurası da şöyle olsa denilebilecek şeyler vardır bilemem ama yeni başlayan birisi için mükemmel bir başlangıç videosu olmuş.

Bence bu videonun sitenin girişine asılması lazım Smile
"run Forrest run..."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,531 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,093 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 359,152 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 216,018 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 164,597 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,947 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,392 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,209 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,197 27/11/2020, Saat: 12:47
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,143 03/06/2020, Saat: 22:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: