Kol boyu normalden biraz daha uzun gömlek üreticileri ?
(05/04/2019, Saat: 12:23)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beymen Business gömleklerin kolları genelde standardın üzerinde uzun oluyor. Ben her defasınfa epeyce bir kısalttırmak durumunda kalıyorum. Boyum 1.80 Drop ölçüm 6. Bir bakın isterseniz.

Bir kaç yıl öncesine kadar almıştım BB den, sonra kalıpları değişti, kollar kısalmıştı... tekrar gidip bakmadım ... belki değişmiştir, tekrar bakacağım, teşekkürler tavsiye için
Merhaba. Yanlis hatirlamiyorsam Sarar'ın gömleklerinde 8 drop secenegi mevcuttu. Gömleklerinin kalitesi eskiye nazaran azaldi tabi ama yine de piyasada kalbur üstü üretim yapan firmalardan biri.
Altınyıldız, İGS, Pierre Cardin ve Ramsey... Daha klasik kesimleri olan markaların kolları da nispeten uzun oluyor. Daha modern kesimleri benimseyen firmalar slim fit kalıplara uygun olarak kol boyunu kısa tutuyor.
Dün Beymen Business ve Collection mağazalarını ziyaret ettim. Business de birşey olmuyor, ya kollar kısa, ya beden büyük...

Collection ile durumu kurtardık. Comfort fit ve 2xl cuk diye oldu, iki tane aldım.

Alternatif arayışlarına devam Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

(06/04/2019, Saat: 03:54)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altınyıldız, İGS, Pierre Cardin ve Ramsey... Daha klasik kesimleri olan markaların kolları da nispeten uzun oluyor. Daha modern kesimleri benimseyen firmalar slim fit kalıplara uygun olarak kol boyunu kısa tutuyor.

Yok hocam, bunların kol boyu benim el bileğim ile, dirseğim arasının tam ortasına geliyor .. maalesef ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım elbise, kravat, gömlek vs. önerisi Viyaduk 16 21,599 12/07/2015, Saat: 12:39
Son Yorum: korgunv
  Konut Kredisi - Borçtan daha fazla kredi çekmek ? theunnamed 2 6,721 02/09/2013, Saat: 22:31
Son Yorum: theunnamed
  ODUNCU GÖMLEK SEVDASI martin 32 40,781 17/08/2013, Saat: 08:59
Son Yorum: erencer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: