Değiş Tokuş / sample örneği
@Devil67 gözümden kaçmıştır komşum yanlış anlamayın lütfen Smile
(15/04/2019, Saat: 18:07)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum çok güzel konu açmışsınız. @emiriko komşum sos kapları çok güzel fikir Smile özellikle yeni başladığım dönemde hevesle aldığım fakat bana uymayan çok sayıda ürünüm var. Zamanında özellikle karma jilet bulmuş olsam stoğum daha az çeşitli olurdu Big Grin
Ptt şube teslim güzel seçenek. Çetrefilli yol izleriz derseniz forumlarda şöyle konuya denk gelmiştim. 1 kg a kadar 6.5 tl idi. Kişisel gönderi için ptt ve bu uygun görünüyor bence. Siz ne dersiniz komşular ?

https://www.r10.net/off-topic/2009195-uc...50-tl.html

Hocam akıl vermek gibi olmazsa elinizdeki ürünleri 10 a bölüp verdiğiniz ücretide 10 a bölüp satışa sunabilirsiniz.
Örneğin elinzde 100tl lik a sabununu 10 a bölerseniz 10 tl 200tl lik b sabununu 10a bölerseniz 20 tl şeklinde bu ücretlerin toplamı olarak ilana koyulabilir. Fiyat ve içerik sabit olur. 10 komşumuz sizin ürünleri denemiş olur.
İkinci seçenek olarak ilana ayrı şekilde koyarsınız ( a sabunu 10gr x tl b sabunu 10 gr x tl gibi) almak isteyen kişi a sabunundan b sabubundan x jiletinden diyerek sepet yapabilir. Tabi bu seçenek karışık olacağı için ben eşit bölerim isteyen alır diyebilirsiniz.
@Devil67 estağfirullah komşum akıl akıldan üstündür. Söylediğiniz gibi bende düşündüm fakat konuyu nereye açacağımı kestiremedim. Sample kısmı foruma eklenir dıye beklemeye geçmıştım. Satılık kısmı en doğru seçenek görünüyor. Cyril R Salter Almond, Proraso beyaz, MWF ve cella alıp kullanmadığım sabunlar arasında. Jilet olarak hemen hemen her jiletten stoğumda bolca mevcut. 10-12 jiletten 2-3 ünü kullanıyorum kalanlar göz zevki oldu maalesef. O zaman ilk sample ürünü sayfasını satılık kısmına açmış olayım Big Grin
Bu arada komşularım talep edilen ürün olursa impa/razorustan örneğin tabac, haslınger honey radarımda Smile
After shave vs severek alır paylaşır ve uğraşırım. Geçenlerde yurt dışından wholly kaw stirling gibi sabunlar alacaktım. Ama ne zaman biter bu ürün bana uyar mı satsam pahalı ürünler sonuçta bekler mi bozulur mu vs  düşünüp almadım.  Sample konusu umarım tutar bu sayede hobide yeni ürünlere yelken açarız Smile
Bence sistemli bisekilde dünyada ilk defa kaliteli bi sekilde bu isin altindan kalkabilir Geltir .Türkiyede ve diger ülkelerde parfüm platformlarinda asiri ilgi görüldügünü biliyorum kendimde cok örnek aldim . Traş ürünleri bu konuda cok daha genis ve keyifli olacagini ümit ediyorum Smile
Sevgili dostlarım selamlar. Yukarıda yazdığım gibi sample ürün hazırlayacağımı söylemiştim. Açılcası çok ilgi olacağını düşünmüyordum. Fakat çok büyük ilgiyle karşılaştom. Elimde ki ürünlerin büyük kısmı bitti.
Kargo için bugün biraz araştırma yaptım. Teyit için söylüyorım yanlış anlaşılmasın ptt kargo şube teslim 8.80 tl diğer mesajlarda arkadaşların söylediği gibi. Bu arada komşularımdan biri sample jilet istedi ve öneride bulundu. Ptt takipsiz mektup ile kargo 20 gr a kadar 2.10 tl 20 grdan fazlaysa 2.90 tl Smile
Sabundan çok jilet konusunda böyle ucuz kargo fırsatı olduğu için özellikle yeni başlayan arkadaşlarım adına çok sevindim Smile Saygılar
Bu süreçte destek olan @FearOfATG komşuma da teşekkür ederim Smile
Tesekkürler komsum sabirla kargomuzu bekliyoruz
(16/04/2019, Saat: 19:47)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili dostlarım selamlar. Yukarıda yazdığım gibi sample ürün hazırlayacağımı söylemiştim. Açılcası çok ilgi olacağını düşünmüyordum. Fakat çok büyük ilgiyle karşılaştom. Elimde ki ürünlerin büyük kısmı bitti.
Kargo için bugün biraz araştırma yaptım. Teyit için söylüyorım yanlış anlaşılmasın ptt kargo şube teslim 8.80 tl diğer mesajlarda arkadaşların söylediği gibi. Bu arada komşularımdan biri sample jilet istedi ve öneride bulundu. Ptt takipsiz mektup ile kargo 20 gr a kadar 2.10 tl 20 grdan fazlaysa 2.90 tl Smile
Sabundan çok jilet konusunda böyle ucuz kargo fırsatı olduğu için özellikle yeni başlayan arkadaşlarım adına çok sevindim Smile Saygılar
Bu süreçte destek olan @FearOfATG komşuma da teşekkür ederim Smile

İlgi çekici bir konu olması güzel bir gelişme ama bu konuda bize en çok yardımcı olabilecek kişi @impaticaret Mustafa beydir.
Mustafa bey ile konuşabilecek durumu izah edebilecek bir komşu olursa çok makbule geçer.
Bence Forumda buna yönelik bir bölüm açılmasıda çok gerekli.
Örnek sabun-jilet arayanlar satış bölümüne baksınlar.Kısa süreli sürecek bu uygulamayı değerlendirin.
Örnek sabun jilet ilanı açarak faydalanmamıza sunan fatih bey ve İbrahim beye çok teşekkür ederim. İki komşum sayesinde 25 e yakın sabun 15 kadar jilet denemiş olacağım. Umarım daha fazla ilan görürüz daha fazla komşu yararlanır.
Örnek satışı için ayrı bölüm açılması isteğim olmuştu olumlu olumsuz bir yanıt alamadım. İmpa ticaret (Mustafa bey) de olumlu olumsuz bir cevap vermedi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum İçi Sample Pack Paylaşımı gakturk 8 5,119 18/04/2019, Saat: 22:44
Son Yorum: 3RD1
  Geo.F.Trumpers sample pack Delidumrul 2 4,719 13/04/2013, Saat: 18:27
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: