VERTICE Euromax Platinum Jilet
Bende yeşil astra harici sorun olmadı çeşitli pilatin jiletler kullandım ve alerjimin olmadığını hatta platin kaplamalı jiletler ile asco+futur,39c+personna ve 34g+gillette platinumla çok konforlu ve temiz tıraş oldum.Yesil astra da ise boyun sağ tarafta jilet yanığı yaptı tıraşı ise temiz oldu.Belki sizde ki de buna benzer durumdur komşum farklı jilet deneyip son kararı vermekte fayda var. Smile

Keyifli tıraşlar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim, sanırım bu jileti pas geçeceğim.. Garip olan bic ve feather, crystal sorunsuz bir bunda sıkıntı var. Bu da en iyi görüntü vereni voskhod dan bile temiz görünüyor yüzüm. Şaşırtıcı

Şimdi treet platinum denemeyi düşünüyorum, onun keskinliği nasıldır euromax'e göre? yorum yapabilecek olan var mı?
3one6 makinede en verimli kullandığım jiletlerden biri oldu. Konfor olarak voshkod'un altı, keskinlik olarak üstü. Totalde mavi ve yeşil gilettelerden bile daha çok sevdim. Biraz gilette platinium'u andırdı bana. Bn bundan stok yapacağım sanırım.

R89 kafa kullanırken mühle, Derby usta gibi daha kalın yapılı jiletlerle çok iyi anlaşıyordum.3one6 kullanmaya başlayınca iki jilet de çöp oldu açıkçası. Treet ha keza, işini düzgün yapan bir jilet ama keyifli tıraş vermiyor sanki 3one6 ile ve bence o da kalın yapıda bir jilet. Sanki daha ince yapıda jiletler 3one6 makinede daha iyi sonuç veriyor. Ben çok anlamasam da bu işlerden euromax'in de ince yapılı bir jilet olduğunu düşünüyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Progress ve De89 ile farklı tıraşlarda ve farklı sabunlarla denedim. Hiç keyif vermedi. Keskinliği ve akıcılığı iyi ancak, tıraş esnasında yüzü çizdiğini bariz hissettiriyor. Bana uymadı.
(14/09/2020, Saat: 20:19)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress ve De89 ile farklı tıraşlarda ve farklı sabunlarla denedim. Hiç keyif vermedi. Keskinliği ve akıcılığı iyi ancak, tıraş esnasında yüzü çizdiğini bariz hissettiriyor. Bana uymadı.
Bu jilet ile ben bazen çok iyi tıraş oluyorum. Hatta çok beğenip bol miktarda almıştım. Bazı tıraşlarımda ise hiç beğenmiyorum. İmpaya gelen ilk serisi sanırım daha iyiyidi. Fiyatı da daha pahalıydı. Sonradan gelen hologramlı kutularda jiletler arasında tutarsızlık var gibi geliyor.

https://zbm.co/u/9XRJPJ?r=333204178
https://beyfendi.org
@"sohayli" olabilir komşum, var yine elimde, ara ara denerim. Sabit bir kalite tutturamamışlar anladığım kadarıyla. Fiyatı uygun ama öyle peşine düşülecek bir jilet değil.
Açıkçası klasik tıraşa yuma ve rapirayla başlamış acemi biri olarak euromax beni keskinlik olarak memnun etti. Ancak konfor tartışılır zira tıraştan sonra baya bir yanıyor yüzüm. Sakallarım normal sıklıkta ve kalınlıkta. Jilet kalan bütün konularda başarılı. Çok yakın tıraş sağlıyor ve yağ gibi akıyor ciltte. Japon çeliğinden üretilmiştir ibaresi doğrudur ama onu işlemek iyi duruma getirmek sanırım büyük külfet olacak ki her japon çeliği kullanılan jilet iyi çıkmıyor. Ben açıkçası daha konforlu bir jilet aramaya devam edeceğim. Veya yumayı bırakıp kelebek tipi daha mild bir makineye geçmem gerekiyor.
yaqi klasik ile uyumunu beğendim, konforu biraz düşüktü sanki, güzel tıraştı.
Bugün pazar tıraşımı merkür 42c ve euromax jiletle oldum. İdare eder bir jilet. Akıcı ama harika bir konforu var diyemem. Orta kalite bir jilet.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dün tıraşımı Razorus'un hediye ettiği bu jiletle oldum.

1- Jilet genel olarak vasat değil fakat benim için çok konforsuzdu.
2- Takılmayı sadece 1-2 kez yaşadım fakat yüzüm üstünde geçişleri yaparken nedense hiç rahat hissettirmedi.
3- Bana gelen pakette denk gelmiş olabilir fakat paket, jiletlerin sarılı olduğu kağıtlar vs çok "dandik" hisettirdi bana, hiç özenilmemiş sanki.

Bir daha kullanacağımı sanmıyorum, benim için çok keskin olmayan, çok konforsuz bir jilet sınıfına eklendi kendileri.
Jilet  

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,285 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 60,616 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,658 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,687 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,191 24/07/2023, Saat: 23:38