Baili BD179
BD176 mild yapıda bir alet fakat BD179'a göre daha agresif olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sıkça keyifle kullandığım bir alettir incelemenizi tavsiye ederim.
(09/08/2019, Saat: 11:38)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BD176 mild yapıda bir alet fakat BD179'a göre daha agresif olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sıkça keyifle kullandığım bir alettir incelemenizi tavsiye ederim.

Sağolun komşum
Baili 179 tto modelini eşim geleneksel tirasa gönül verdiğini kabullenince babalar günü indiriminden bonherre den almıştı.Bende hazır yıllık izindeyken elimdeki aletleri kıyaslama yapmaya başladım.Herkes izinde sakal bırakırken ben tıraş oluyorum.Öncelikle ilk basladigimda ws klasikle başladım daha sonra ej yada muhle yada diğer markaların fiyatlarını görünce o fiyatlara daha fazla alet alabilirim yoluna giderek rimei,futur klonu,slim adj klonu, ws tto ve baili 179 tto aldım 2 alet parasına beğenerek kullandığım 5 aletim oldu. Baili 179 uzun denemeler sonrası düzenli kullandığım bir alet oldu hem günlük hemde 2 günlük tirasta 2 perde çok güzel tiraslar veriyor.Özellille yeni başlayan sakalları aşırı sert ve gür olmayan normal sakallar için mükemmel.Agirligi dengeli,jilet tutuşu kusursuz, kaplaması göz alici ve fiyat performans olarak ideal bir alet. Burun altında kafa yapısı daha ince olmasından dolayı rimei ve ws tto daha başarılı olmasina rağmen baili 179 da iyi iş çıkarıyor.Yorumlarim kişisel olmasina karşın yeni başlayanlara 200-300 TL lik aletler önerecegime ws plastiğe hiç bulaşmadan bir rimei ve bir baili 179 bunların yanında yeşil Astra yada permasarp jilet öneririm.Sabun,krem ve fırça ise tercihe göre değişir.
Kartallar yüksekten uçar
(16/05/2019, Saat: 21:35)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar arkadaşlar feather popular ve bailiyi kullananlar hangisi daha mild acaba

Komşum ben ikisini de kullandım Baili çok daha yumuşak ve jileti hissettirmed. Feather popularda jilet açıklığı biraz daha fazla olduğundan bana jileti daha fazla hissettirmişti.

Keyifli traşlar
Bu alet ve Parker 96R arasında kaldım. Hangisini seçmeliyim sizce ?
İki alet agresiflik anlamında birbirinden çok ayrı aletler. Agresif bir alet istiyorsanız parker uysal bir alet arıyorsanız baili tavsiye ederim.
(15/07/2021, Saat: 00:51)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki alet agresiflik anlamında birbirinden çok ayrı aletler. Agresif bir alet istiyorsanız parker uysal bir alet arıyorsanız baili tavsiye ederim.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Parker için agresiflik düzeyini korunaklı olarak belirtmişler satış yapılan sitede. 179 için de aynı şeyi söylersek diye ikisinin arasında kalmıştım.
(15/07/2021, Saat: 13:58)Muratcan7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Parker için agresiflik düzeyini korunaklı olarak belirtmişler satış yapılan sitede. 179 için de aynı şeyi söylersek diye ikisinin arasında kalmıştım.

Baili günlük kullanım için parker ise 3 gün ve üzeri tiraslar için uygundur. Tabi bunlar cilt tipi,sakal yoğunluğu vs kullanilan jilet, sabun gibi kişiden kişiye değişen durumlar.
(15/07/2021, Saat: 14:28)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baili günlük kullanım için parker ise 3 gün ve üzeri tiraslar için uygundur. Tabi bunlar cilt tipi,sakal yoğunluğu vs kullanilan jilet, sabun gibi kişiden kişiye değişen durumlar.

Cevaplarınız ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkürler
Elimde Razorock r1 vardı zaten ama bu aleti edindikten sonra öğrendim ki baili 179 ve razorock R1 in birebir aynısıymış . Muhtemelen aynı firmanın farklı pazarlar için farklı isimler ile piyasaya sürmesi. Uzakdoğuda baili ismi altında, avrupa ve amerikada razorock gibi
Gerçi aletide seviyorum, yumuşak sakin ve yormayan aletler, Yeni başlayanlar için ideal bence, keskin jiletlerle kombine edince gayet etkili bir tıraş sunuyor.
Birisini satacağım muhtemelen,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Baili BD-177 recklesstr 63 57,339 11/12/2018, Saat: 02:37
Son Yorum: Southwestern

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: