Artık Sıkıldım Tersten Dalacağım Sakala. Önerileriniz
hayatımda ilk defa 20 gün önce yaprak jilet ile tıraş oldum, ondan önce hep kartuş ile oluyordum. Sizin bahsettiğiniz uyum sorununu ben hiç yaşamadım, sanki yıllardır yaprak jilet ile tıraş oluyormuş gibiyim, hiç bir kesik konforsuzluk yaşamadım, makinam ise 1 liralık YUMA Smile

hem terten alıyorum hemde çapraz, burada okumuştum, ilk önce düz tıraş oluyorum 2. perde tersten 3. perde ise çapraz olarak, hiç bir sorun yaşamadım, tahriş, kesme filan.
(14/06/2012, Saat: 16:07)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayatımda ilk defa 20 gün önce yaprak jilet ile tıraş oldum, ondan önce hep kartuş ile oluyordum. Sizin bahsettiğiniz uyum sorununu ben hiç yaşamadım, sanki yıllardır yaprak jilet ile tıraş oluyormuş gibiyim, hiç bir kesik konforsuzluk yaşamadım, makinam ise 1 liralık YUMA Smile

hem terten alıyorum hemde çapraz, burada okumuştum, ilk önce düz tıraş oluyorum 2. perde tersten 3. perde ise çapraz olarak, hiç bir sorun yaşamadım, tahriş, kesme filan.

2. perdede tersten tıraş oluyorsanız, 3. perdeye gerek yok bence.
www.tekyumruk.com
(14/06/2012, Saat: 17:24)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/06/2012, Saat: 16:07)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayatımda ilk defa 20 gün önce yaprak jilet ile tıraş oldum, ondan önce hep kartuş ile oluyordum. Sizin bahsettiğiniz uyum sorununu ben hiç yaşamadım, sanki yıllardır yaprak jilet ile tıraş oluyormuş gibiyim, hiç bir kesik konforsuzluk yaşamadım, makinam ise 1 liralık YUMA Smile

2. perdede tersten tıraş oluyorsanız, 3. perdeye gerek yok bence.
evet 2. perde de tersten tıraş oluyorum, yalnız geçen akşam şunu farkettim, 3 kere düz tıraş oldum tersten tıraş olmuş gibi oldu, sanırım makine ve jilet kalitesinden dolayı ne yaparsam yapayım tıraş kalitesi pek ileri gitmiyor
(14/06/2012, Saat: 14:55)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllardır kıl dönmesi yapıyor diye tıraş olurken tersten almıyordum. Ama forumunda verdiği gazla bir kez daha deneyeceğim yanlız bu sefer eskisi gibi kartuşla değil bir DE (Mühle R89) makine ile.

Jilet olarak yeşil Astra kulanmayı düşünüyorum.

Sabun ise kokusunu çok sevmesem de Mitchel's Wool Fat. Koruyuculuğunun çok iyi olduğunu okumuştum.

Tavsiyelerinize açığım. Hangi jilet, sabun krem vs önerirsiniz.

Ben de sineklere slalom yaptırmak istiyorum Big Grin

kill em allAngry
Sabun ya da jilet tercihim konusunda bir öneriniz olacak mı bu arada sevgili üstatlar?
(14/06/2012, Saat: 18:18)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/06/2012, Saat: 14:55)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllardır kıl dönmesi yapıyor diye tıraş olurken tersten almıyordum. Ama forumunda verdiği gazla bir kez daha deneyeceğim yanlız bu sefer eskisi gibi kartuşla değil bir DE (Mühle R89) makine ile.

Jilet olarak yeşil Astra kulanmayı düşünüyorum.

Sabun ise kokusunu çok sevmesem de Mitchel's Wool Fat. Koruyuculuğunun çok iyi olduğunu okumuştum.

Tavsiyelerinize açığım. Hangi jilet, sabun krem vs önerirsiniz.

Ben de sineklere slalom yaptırmak istiyorum Big Grin

kill em allAngry

No Mercy Big Grin
(14/06/2012, Saat: 18:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun ya da jilet tercihim konusunda bir öneriniz olacak mı bu arada sevgili üstatlar?

selam,yüzünü sıcak suyla güzel hazırla,astra yada perma kullan sabunuda stick şeklinde yüzüne yedirmeye çalış,güzelce köpürt,en fazla 2 perde terden al kalan yerlere lokal sabun sürüp rötuş yapma,bastırma,cildi elle gedirme,başarısız olursan olsun ilk seferinde olur,korkma artık yüz nakli daha başarılı yapılıyor Smile
(14/06/2012, Saat: 18:48)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/06/2012, Saat: 18:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun ya da jilet tercihim konusunda bir öneriniz olacak mı bu arada sevgili üstatlar?

selam,yüzünü sıcak suyla güzel hazırla,astra yada perma kullan sabunuda stick şeklinde yüzüne yedirmeye çalış,güzelce köpürt,en fazla 2 perde terden al kalan yerlere lokal sabun sürüp rötuş yapma,bastırma,cildi elle gedirme,başarısız olursan olsun ilk seferinde olur,korkma artık yüz nakli daha başarılı yapılıyor Smile

Teşekkürler.

Yüz nakli için tanıdığınız iyi bir cerrah var mı, yoksa doğrudan Antalya'ya mı gideyim? Smile
(14/06/2012, Saat: 18:58)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/06/2012, Saat: 18:48)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Teşekkürler.

Yüz nakli için tanıdığınız iyi bir cerrah var mı, yoksa doğrudan Antalya'ya mı gideyim? Smile

antalyaya gerek yok, forumda ilk defa tersten alanlardan kalan parçalar var,onlardan oem yedek çıkarCool
mancho üstada ithafen bu filmi seyredeceğiz

http://www.imdb.com/title/tt0469494/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tersten almadan bir seferde sinekkaydi tras nasil olunur? TARKAN 19 31,235 29/12/2014, Saat: 18:18
Son Yorum: mavi
  Tersten sakallari almanin cilde zararlari TARKAN 4 7,489 02/11/2013, Saat: 21:19
Son Yorum: crombacker

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: