Alex
Merhaba, adım Alex. Yaklaşık 4-5 yıldır tıraş sanatına tutkuluyum, İtalya'lıyım ama Bükreş - Romanya'da doğdum. Bu forumun bir parçası olmak benim için bir zevk, özellikle Türkiye'de en sevdiğim tıraş makinem olduğunu duyurmaktan büyük bir zevk duyuyorum çünkü türkçe yazmak için google kullanıyorum, aksi takdirde kesinlikle hiçbir şey anlamıyor. Umarım yazdığım her şeyden bir şeyler anlarsın. Size herkese iyi günler diliyorum.
(04/05/2019, Saat: 13:32)bilos2511 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, adım Alex. Yaklaşık 4-5 yıldır tıraş sanatına tutkuluyum, İtalya'lıyım ama Bükreş - Romanya'da doğdum. Bu forumun bir parçası olmak benim için bir zevk, özellikle Türkiye'de en sevdiğim tıraş makinem olduğunu duyurmaktan büyük bir zevk duyuyorum çünkü türkçe yazmak için google kullanıyorum, aksi takdirde kesinlikle hiçbir şey anlamıyor. Umarım yazdığım her şeyden bir şeyler anlarsın. Size herkese iyi günler diliyorum.

Benvenuto Alex!?
Deden gibi tıraş ol.
Alex aramıza hosgeldin.

Yazdıkların anlasılıyor merak etme. Forumumuzda hos sohbetlerin, zevkli tırasların olsun.
Bir sorun veya merak ettigin bir turk marka olursa her zaman yardımcı olmaya calısırız.
Foruma hoş geldin Alex, keyifli tıraşlarınız olsun.
Evet, iyi yazılmış ve formüle edilmiştir. Aldığınız için teşekkürler.
(04/05/2019, Saat: 13:46)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alex aramıza hosgeldin.

Yazdıkların anlasılıyor merak etme. Forumumuzda hos sohbetleriz, zevkli tırasların olsun.
Bir sorun veya merak ettigin bir turk marka olursa her zaman yardımcı olmaya calısırız.

345/5000
Evet, en sevdiğim şey olan Türk tıraş makinesinin adı. Onu basitçe seviyorum, ucuz olduğu için değil, bıçağın bazı açılarına dokunduğu için diğer cihazlarla elde edilmesi imkansız. Oldukça ince ve hassas bir cilde sahibim ve hassas ve hassas bir cihaza ihtiyacım var Söylediğim cihaza Sedef deniyor.

lIVbzJv.jpg
Hosgeldin alex Smile
Selam Alex,

Aramıza hoşgeldin. Yazdıkların gayet anlaşılıyor, sorun yok. Smile
Yakın zamanda yardımlaşma adına, İtalya'ya derby, arko, zaza vs. sevkiyatına başlarız.  Big Grin
Hoşgeldin Alex. Biz sizin tıraş sabununu seviyoruz. Proraso.
Sende bizim tıraş makinesi. Sedef.
Umarım bizim tıraş sabunumuzu seversin. İsmi Arko.
Voskhod  Jilet adamdır!
Hosgeldin alex .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: