Aranıza genç bir kardeşinizi kabul eder misiniz?
Hoşgeldin komşum..Keyiflı tıraşlar dilerim..
@Efrasyab , @ahbap , @trustalt , @ziyanınjileti
Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum, ee hoşbuldum diyorum Smile .

@SKYBRAVE abi 2-3 hafta içinde Angarada olacağım mağlum finaller bitecek o tarihe kadar. Mutlaka bekliyorum abi gel sazımızı çalalım bi sıcak çayımı iç Smile . Hatırını bi nebzede olsa canlandırabildiysem keza bunu forum nickim ile yapabildiysem ne mutlu bana. Bizim için aşk gönüle hizmettir Smile . Çok teşekkür ederim abi Smile .
@3RD1 abi sende uzak değilmişsin buyur sende gel tekrar teşekkür ediyorum Smile.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dünya bomboş olmuş her taraf ıssız,
Her nereye baksam gönül ışıksız...
Neşet Ertaş...
@NeseDertAsk Eyvallah kardeşim. Uygun bir zamanda davetine icabet etmeyi çok isterim, teşekkür ederim davetin için. Sınavlarında başarılar diliyorum, Allah yardımcın olsun. Geldiğinde görüşmek üzere.
Saygılar, Ziya Gökalp.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yigitcan kardes hosgeldin. Benzer durumlardaymisiz sen benden once uye olmussun Smile
Once hosgeldin yazini gordum simdi de hosgeldin deme sirasi bende Smile
Keyifli tiraslar diloyorjm.
(06/05/2019, Saat: 20:29)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yigitcan kardes hosgeldin. Benzer durumlardaymisiz sen benden once uye olmussun Smile
Once hosgeldin yazini gordum simdi de hosgeldin deme sirasi bende Smile
Keyifli tiraslar diloyorjm.
Ahahah ince düşüncen için teşekkür ederim Efe abi.
Hoşbuldum Smile .

Neşet Ertaş...
(05/05/2019, Saat: 15:30)NeseDertAsk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar. Uzun süredir forumu pasif olarak takip etmekteyim ve bugün kayıt olmaya karar verdim. Adım Yiğitcan Yaşım 23 ve öğrenci bir mühendisim. Mersin Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri (halk arasında yaygın adıyla 'Harita ve Kadastro) mühendisliği okumaktayım. Doğma büyüme bir "Angaralıyım  ". Geleneksel tıraşla tanışmam çocukluk yıllarıma dayanır. Babam hep geleneksel tıraş olurdu. Arada bir de permatik ile olurdu. Bende ilk sakallarım çıkınca tıraş köpüğü ve permatikle tıraş oluyordum. Tabi permatiğin koruyucu zımbırtısını pense ile çıkartıyordum. Araştırmalarıma göre bu yöntemde tıraş köpüğü hariç geleneksel tıraşa giriyormuş. Tam geçiş yapmam 1 yıl öncesine dayanıyor. Hemen bir arko tıraş sabunu ve arko cool tıraş kremi, WS Classic edindim. Tıraş fırçamı okuduğum şehire gelince hemen almıştım. AS olarakta nivea balsam ve A101'de sayılan Mentor Kolonya kullanıyorum. Mağlum olabildiğince ucuz malzemeler almak durumundayım nihayetinde öğrenciyiz. Son zamanlarda da ustura ile tıraş olmaktayım.
Ayrıca avatarımdan da anlaşılacağı gibi tam bir 'Neşet Ertaş' hayranıyım ve kulaktanda Divan Sazı çalmaktayım. Sazdan sonra en büyük hobim şüphesiz ki tıraş.
Siz abilerim ve kardeşlerime iyi tıraşlar diliyorum. Tekrardan merhabalar ...

Keyifli traşlar dilerim Ankaralı arkadaşım.
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Koza @gr00v3r teşekkürler hoşbuldum Smile

Neşet Ertaş...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  50 Yaşınan sonra aranıza katılan öğrenme heveslisi forumdaşınız Timor1322 41 10,178 29/05/2020, Saat: 17:58
Son Yorum: İsmetaltan
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,805 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Bir komşu daha aranıza katıldı... ForrestGump 44 13,308 30/04/2019, Saat: 19:02
Son Yorum: ForrestGump
  Bir çaylak daha aranıza katıldı Cep Saati 17 4,412 23/01/2018, Saat: 23:02
Son Yorum: FurkanY
  Aranıza yeni katıldım/TAVSİYE Akif41BJK 14 5,579 26/07/2017, Saat: 02:39
Son Yorum: DeaKeN
  Aranıza yeni katıldım Lockhead 30 9,839 28/06/2017, Saat: 15:52
Son Yorum: ahraz
  Araniza yeni katildim, Merhaba! iceman_54 36 32,753 05/01/2015, Saat: 11:38
Son Yorum: theunnamed
  Aranıza yeni katıldım Hasan Ali 8 7,411 31/08/2013, Saat: 19:06
Son Yorum: Suhulet

Hızlı Menü: