SAKAL VE BIYIK TIRAŞI
(14/06/2012, Saat: 23:53)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dedigim gibi ozaman
ikramıye ancak yeter birgun konuk etmeye Smile

o kadar param olacak bütün tıraş aletlerimi titanyum ve platinden hatta bulursam adamantium dan yaptırım.
''benim yüzüm benim tıraşım'' der yinede kendim tıraş olurum Sleepy
Kamil Bey, zamanında bir teste katılmış.

Bir gazeteciyi tıraş etmiş. Bir yarısını ustura ile, bir yarısını da Gillette M3 Power ile.

Gazetecinin ifadesine göre kartuşlu daha başarılı çıkmış bu karşılaştırmadan.

Ben diyordum da inanmıyordunuz. Smile

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1...n-get.html
(15/06/2012, Saat: 00:13)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kamil Bey, zamanında bir teste katılmış.

Bir gazeteciyi tıraş etmiş. Bir yarısını ustura ile, bir yarısını da Gillette M3 Power ile.

evet kartuslu icin daha iyi diyor ancak suda dusunulmeli. gazetesine kartuslu reklamı alır fakat safety razor yada celik ustura reklamı alamaz. Burada bir hinlik var gibi geliyor. Kartuslularda jiletin acısından dolayı ve ilk deyen jilet ile ikinci ucuncu dorduncu besinci deyen jiletlerin aynı anda farklı acılarda olmasından dolayı ve jilet boslugunun safety razorlardan daha yukarıda olmasından dolayı elestiriler var.
benim nesnel gorusum safety razorların iyi on hazırlıkla daha iyi sonuc verdigi. suan elimde 20 kartus ekstradan duruyordur. ancak 2-3 aydır hic onlarla tıraş olmadım. yakın tıraş olmak isterken fazla bastırıyorsunuz o da bence tahri yapıyor ki bunun gecmesi 1 hafta suruyor.
dedigim gibi bu haberde hinlik var gibi.
(15/06/2012, Saat: 00:13)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kamil Bey, zamanında bir teste katılmış.

adam bu kadar berber işte,usturayı m3den iyi kullanamıyorsa öpüyoruz kendisini,kartuşlu aletle tersden alıyor birde,yazık Angry
yani berberler için yaptığımız espriler boşuna değil . barbers contact Undecided
yazida yeni cikmis bir kartuslunun tanitimi yapiliyor ve kartus ilk defa tek tiras icin kullaniliyor. ilk tirasta guzel sonuc verdigini zaten biliyorduk. onemli olan fiyat ve performansin surekliligi. ayrica bizdeki berberler boyle bir denemeye yanasmazlar. konustugum bir berber bu aletler bizim dusmanimiz isimizi baltaliyor dedi yani yazidaki berber bastan hata etmis ya da reklamin parcasi olmus tabi adini duyurmak adina.
(15/06/2012, Saat: 10:39)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yazida yeni cikmis bir kartuslunun tanitimi yapiliyor ve kartus ilk defa tek tiras icin kullaniliyor. ilk tirasta guzel sonuc verdigini zaten biliyorduk. onemli olan fiyat ve performansin surekliligi. ayrica bizdeki berberler boyle bir denemeye yanasmazlar. konustugum bir berber bu aletler bizim dusmanimiz isimizi baltaliyor dedi yani yazidaki berber bastan hata etmis ya da reklamin parcasi olmus tabi adini duyurmak adina.

bir berber bir journal yan yana daha beklenir,geleneksel tıraş namınaAngry
Konuyu hortlatacam ama söylemek istiyorum, kartuş iyi madem, berberler niye ustura kullanıyor, alsın bir m3, müşteriyi traş etsin bitsin gitsin Wink
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Tıraşı ferhat1905 170 133,813 25/09/2022, Saat: 23:50
Son Yorum: FIRTINA60
  Belalı yer: Bıyık Bölgesi geldigitti 45 49,423 25/09/2020, Saat: 20:17
Son Yorum: kral arthur
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,521 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Yatik sakal seiko 98 80,724 17/11/2019, Saat: 00:04
Son Yorum: TheCurseOfCurl
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 56 95,421 24/06/2019, Saat: 13:59
Son Yorum: Silentsv
  Damat Tıraşı rocco 20 13,447 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  Sakal kökleri mi suçlu ben mi? Men-Sup 31 27,530 20/09/2016, Saat: 15:52
Son Yorum: Tahir
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,906 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  Sakal kesim türleri totan35 4 21,884 30/03/2013, Saat: 23:51
Son Yorum: asymptote

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: