Bim 11.06.2019 Tıraş Ürünleri
(07/06/2019, Saat: 13:09)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bim in Fircasindan var bende jaguar olarak ama yine de alicam. Sabununu da merak ettim. Ama brut, costa magazalarinda daha uygun.
Ayrica Bim bile klasik tras urunlerine ilgi duyuyosa gidisat iyidir. Wilkinson un tto full metal makine yapmasi vs .gidisat ivme guzel geleneksel tras icin. Dusunuyorumda Yoksa p&g gidisati detayli sekilde takip ettigi icin mi(sonucta bizden daha iyi biliyorlardir piyasayi) dunyadaki yaprak jilet firmalarini alip yok ediyor veya gozden dusurmek icin kalitesini dusuruyor? Sonucta sadece mach 3'un arge'sine 750 mil dolar harcayabilen bir devden bahsediyoruz, finans gucu tras dunyasi icin dev otesi bir firma.

Haklısınız komşum, Jaguar 236 olmalı, ufak canavar, seyahatlerimde can yoldaşım. Bem de alacağım, fiyatı uygun gerçekten. Sabunda MFY, sevdiğim sabum, fiyatı neredeyse aynı ama heryerde bulamadığım için stoklayacağım.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(07/06/2019, Saat: 13:09)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bim in Fircasindan var bende jaguar olarak ama yine de alicam. Sabununu da merak ettim. Ama brut, costa magazalarinda daha uygun.
Ayrica Bim bile klasik tras urunlerine ilgi duyuyosa gidisat iyidir. Wilkinson un tto full metal makine yapmasi vs .gidisat ivme guzel geleneksel tras icin. Dusunuyorumda Yoksa p&g gidisati detayli sekilde takip ettigi icin mi(sonucta bizden daha iyi biliyorlardir piyasayi) dunyadaki yaprak jilet firmalarini alip yok ediyor veya gozden dusurmek icin kalitesini dusuruyor? Sonucta sadece mach 3'un arge'sine 750 mil dolar harcayabilen bir devden bahsediyoruz, finans gucu tras dunyasi icin dev otesi bir firma.

Gilette mach3 start çıkardı sanırım daha uygun fiyatlı.Onlarda uygun fiyatlı ürünler üretme çabasındalar.Özellikle ülkemizde kullan atların fiyatları özellikle mach3,proglide vs fiyatları yüksek.Blue2 plus da çıkardılar sanırım.

Gilette karşısında arko ve derby yetersiz kalıyor.Özellikle derbynin daha kaliteli ürünler yapıp kullan at sektöründe daha başarılı olmasını isterim.

Büyük marketlerin raflarında yaprak jilet,traş aleti,traş fırçası,traş sabunu çeşitlerine yer verirlerse kullanıcıları daha da artacaktır.Satış adedine bakınca bu biraz zor gözüküyor çogunluk kullan at kullandıgından arz talep meselesine gidiyor firmalar.
(07/06/2019, Saat: 17:38)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gilette mach3 start çıkardı sanırım daha uygun fiyatlı.Onlarda uygun fiyatlı ürünler üretme çabasındalar.Özellikle ülkemizde kullan atların fiyatları özellikle mach3,proglide vs fiyatları yüksek.Blue2 plus da çıkardılar sanırım.

Gilette karşısında arko ve derby yetersiz kalıyor.Özellikle derbynin daha kaliteli ürünler yapıp kullan at sektöründe daha başarılı olmasını isterim.

Büyük marketlerin raflarında yaprak jilet,traş aleti,traş fırçası,traş sabunu çeşitlerine yer verirlerse kullanıcıları daha da artacaktır.Satış adedine bakınca bu biraz zor gözüküyor çogunluk kullan at kullandıgından arz talep meselesine gidiyor firmalar.

Kesinlikle haklısınız komşum, aynı fikirdeyim. Firmalar sonuçta daha kolay kar getirecek olan işlerde var olmak ister, bu sebeple daha kolay olanı seçerler. Bizimkisi gerçek anlamda bitmeyen bir hobi artık, kullan at yerine. Halbuki güzel olanı bu.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bim ekonomik krize çare buluyor anladığım... keza bim deki fiyatların yükselmesi direk oy kaybı demek
mitinglerde traş bile olamıyoruz diyen bir kitle olmasın diye bim iş başında.
Tünelin ucu gözüktü beyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(07/06/2019, Saat: 03:15)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11 haziran bim'de

Barber 500 ml traş kolonyası 9,95 TL

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/ko...ktuel.aspx

Barber 140 gr kaseli traş sabunu 5,95 sanırım more fore you ile aynıdır

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/ka...ktuel.aspx

En çok dikkatimi çeken barber marmara traş fırçası 8,95 TL jaguar 236 ile aynı mı?

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/ti...ktuel.aspx

En azından bakılabilir alıp denenebilir.

Yeni omega 49umu sipariş etmiş olsam da, 11 Haziran'da bimden sabun ve fırçayı alıcam.

Neden jaguar ise, jaguar marka ile devam etmediklerini anlamadim aslinda. Ayni sey mfy icin de gecerli. Eğer gercekten öyleyse uygun fiyatlara deneme sansımız olacak.

Ben de ekonomik olsun diye başlayanlardanım. Ama şimdi geleneksel tıraş ile ilgili birşey görünce, ozellikle uygun ise, almadan duramıyorum..

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/06/2019, Saat: 22:56)Blomard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni omega 49umu sipariş etmiş olsam da, 11 Haziran'da bimden sabun ve fırçayı alıcam.

Neden jaguar ise, jaguar marka ile devam etmediklerini anlamadim aslinda. Ayni sey mfy icin de gecerli. Eğer gercekten öyleyse uygun fiyatlara deneme sansımız olacak.

Ben de ekonomik olsun diye başlayanlardanım. Ama şimdi geleneksel tıraş ile ilgili birşey görünce, ozellikle uygun ise, almadan duramıyorum..

komşum bim kendine has marka ile ürün ürettirir üreticilere sadece marka değişiyor ve toplu sipariş gücüyle markanin kendisinden daha uygun veriyor.
(09/06/2019, Saat: 22:56)Blomard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni omega 49umu sipariş etmiş olsam da, 11 Haziran'da bimden sabun ve fırçayı alıcam.

Kendinizi durdurmanız gerek aksi halde işin ucu açık çok para harcıyorsunuz ve çook uzun süre yetecek ekipman oluyor elinizde.

Elimde çok ürün yok fakat bitirene kadar yeni ürün almıyacagım.Jaguar 236 merak ediyorum en fazla gider bime bakarım almam sapı küçük oldugundan tasta köpürtme yapması sıkıntı olabilir ve köpük elinize bulaşır muhtemelen.Aldıgım 7,5 TL fırça ile devam.

Sürekli yeni ürünlerin peşinde koşuk merak etmemek lazım kendimizi frenlememiz lazım.Hadi sabun,jilet felan kullanırsınız fakat fırça,makineler daha pahalı ve yedeklere yada alternatiflere dahil oluyorlar ayrıca ömürleri uzun oldugundan bu ürünleri bir yada 2 den fazla alıp elinizde bulundurmak meraktan oluyor...

Forumda ki üyelerin neredeyse hepsinde yıllarca gidecek jilet stogu vardır muhtemelen.Sabun,krem,traş aleti,fırçalar vs hariç hala yeni arayışlar içinde olanlar var. Durmayı bilmeyince harcanılan para artıyor.Ayrıca kapladıkları yer,traş olurken hangisinin seçilecegi vs dertleri var.

Burda ki çogu kişi hobi olarak gördügü için yada keyif aldıkları için normal gelebilir ama biraz tarafsız oalrak bakan kişilerce bu kadar jilet,traş aleti,sabun vs boşa harcanmış para gibi duruyor.

Özetle ürünleri alırken dikkatli olalım ihtiyaca göre alalım kendimizi frenleyelim =)

Bir de ekonomik olsun diye klasik traşa başlayanlar kendinizi durduramazsanız yada yeni ürünler peşinde koşarsanız daha masraflı oluyor.En azından ideal ekipmanı bulana kadar.=)
Marmara Tıraş Sabunu şaşırtmadı. Bir merakla Bim'e gidip sabunu aldım. Derby ya da Mfy'de üretim bilgisinde Gaziantep yazıyordu. Bunda İstanbul yazıyor diye 2 adet aldım. Ne var ki sabun Mfy ya da Derby'nin aynısı. Sadece ambalaj değişikliği yapılmış. Üretici bilgisinde Senso Kozmetik yazıyor. Siteye girdiğimde sabunla iligili bir bilgi bulamadım.
Ben de sabun, fırça ve seyahat çantası aldım. Ama yoğun olduğumdan hiç inceleyemedim, akşam bakarım artık

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar Demin mahellemde ki bim markete uğradım sabunla fırçayı göremedim çalışanlara sordum fırça ve sabunu abi dediler 2 saat içinde tükendi sizlerde bu durumu yaşyan oldu mu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,797 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,960 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Semogue ürünleri Portekiz Fabrika serkant2 0 1,632 16/06/2021, Saat: 16:12
Son Yorum: serkant2
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 185,121 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,136 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,463 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,526 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,892 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,895 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,444 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: