Komşular selam
Komşum diğer bütün bölgeleri hiç tahrişsiz ve sinekkaydıya yakın aldım.Burun altı bölgesi tarak kalın olduğu için çok az daha uzun kaldı lakin bıyık bölgemde genel olarak blue 3 ün alamadığı tüm yerleri özellikle dudak kenarlarını R41 ile blue 3 ten çok daha iyi tıraş ettim.Bunun yumuşak aletle alakası yok.Sonuçta R89 unda tarağı kalın ve R41 den daha iyi tıraş etmesi mümkün değil.Varsa burun altı için bir tavsiyen söyle.
(20/06/2019, Saat: 22:19)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çözüm daha yumuşak bir alet edinmek ve de tekniği öğrenmek.
@matar1881 komşum şahsi fikrimi söylemek isterim çok acele ediyorsunuz. R41 gibi aletle ilk tıraşta sorun yaşamadınız. Hele bi 2-3 tıraş daha kullanın. Köpürtme tekniklerine tıraş tekniklerine youtube delikanlı tıraş-razorus videolarına bakın. Forumda ki konulara göz atın. Hazır jelle köpükle de deneyin. Farkı kendiniz görün. Çoğumuz bu yollardan geçtik çizik attık tahriş ettik köpürtmeyi tam beceremedik(ör: MWF Big Grin ) Yalnız değilsiniz Smile
Komşum haklısın.Bu aletle mükemmele yakın ve tahrişsiz bir tıraş yaşadım ve bunu ilk tıraşda başardım.Şimdi bıyık bölgeme bir daha baktım blue 3 ile ne kadar kazırsam kazıyım bıyıklar uzun kalıyordu R41 ile sinekkaydıya yakın oldu.Burun altında ise tarak kalın olduğu için çok az uzun kaldı.Onuda aynaya sıfır yaklaşınca ancak farkettim.Sanırım burun altı olayını biraz abarttım.Kafaya takılacak bir durum değil keza genel olarak blue 3 ten çok üstün bir tıraş verdi ve bu tıraşı R41 gibi tehlikeli bir aletle ilk tıraşımda elde ettim.
(20/06/2019, Saat: 22:36)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @matar1881 komşum şahsi fikrimi söylemek isterim çok acele ediyorsunuz. R41 gibi aletle ilk tıraşta sorun yaşamadınız. Hele bi 2-3 tıraş daha kullanın. Köpürtme tekniklerine tıraş tekniklerine youtube delikanlı tıraş-razorus videolarına bakın. Forumda ki konulara göz atın. Hazır jelle köpükle de deneyin. Farkı kendiniz görün. Çoğumuz bu yollardan geçtik çizik attık tahriş ettik köpürtmeyi tam beceremedik(ör: MWF Big Grin ) Yalnız değilsiniz Smile
(20/06/2019, Saat: 22:52)matar1881 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum haklısın.Bu aletle mükemmele yakın ve tahrişsiz bir tıraş yaşadım ve bunu ilk tıraşda başardım.Şimdi bıyık bölgeme bir daha baktım blue 3 ile ne kadar kazırsam kazıyım bıyıklar uzun kalıyordu R41 ile sinekkaydıya yakın oldu.Burun altında ise tarak kalın olduğu için çok az uzun kaldı.Onuda aynaya sıfır yaklaşınca ancak farkettim.Sanırım burun altı olayını biraz abarttım.Kafaya takılacak bir durum değil keza genel olarak blue 3 ten çok üstün bir tıraş verdi ve bu tıraşı R41 gibi tehlikeli bir aletle ilk tıraşımda elde ettim.
Bıyık bölgesinde burnun hemen alt kısmını ATG deneyebilirsiniz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hoş geldiniz komşum
Teşekkürler komşum.Burun bölgesini şimdi bir daha atg değil ama normal denedim.Bıçağın kıla değdiğini hissettim.İlk tıraşımda mükemmele yakın tıraş elde ettim.Sanırım ikinci tıraşta çok daha iyi olacak ve 3.tıraş itibariyle ustalaşmış olacağım.Lakin ilk tıraşımda bile sıkıntı yaşamadım.
(20/06/2019, Saat: 23:12)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bıyık bölgesinde burnun hemen alt kısmını ATG deneyebilirsiniz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Teşekkürler.
(20/06/2019, Saat: 23:16)astana71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz  komşum
(20/06/2019, Saat: 23:18)matar1881 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum.Burun bölgesini şimdi bir daha atg değil ama normal denedim.Bıçağın kıla değdiğini hissettim.İlk tıraşımda mükemmele yakın tıraş elde ettim.Sanırım ikinci tıraşta çok daha iyi olacak ve 3.tıraş itibariyle ustalaşmış olacağım.Lakin ilk tıraşımda bile sıkıntı yaşamadım.

3. Tıraşta oldum demek bence biraz erken. Usta olmak zaman deneyim tecrübe birikim gerektirir bana göre.
@matar1881 komşum, anladığım kadarıyla r41'den memnun kalmışsınız. Sorun sadece burun altı dudak bölgesi ise bunu çok daha kolay bir yöntemle aleti yukardan aşağı doğru değilde soldan sağa veya sağdan sola şeklinde kısa çekişlerle çok rahat halledebilirsiniz.
Hoşgeldin komşum. Geleneksel tıraş çok keyiflidir buradaki üstad abilerimiz benden daha iyi bilir lakin başlangıç için tercih yanlış oldu sanırım. Keşke r41 almadan önce formda yeni başlayanlar bölümündeki önerilere bakıp r89 la başlasaydınız geleneksel tıraşı hemen bırakmayı düşünmezdiniz diye düşünüyorum. İmkânınız varsa r89 başlık alın derim.1 yıldır geleneksel tıraş oluyorum hiçbir sorun yaşamadım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/06/2019, Saat: 01:51)dnzahmetdnz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin komşum. Geleneksel tıraş çok keyiflidir buradaki üstad abilerimiz benden daha iyi bilir lakin başlangıç için tercih yanlış oldu sanırım. Keşke r41 almadan önce formda yeni başlayanlar bölümündeki önerilere bakıp r89 la başlasaydınız geleneksel tıraşı hemen bırakmayı düşünmezdiniz diye düşünüyorum. İmkânınız varsa r89 başlık alın derim.1 yıldır geleneksel tıraş oluyorum hiçbir sorun yaşamadım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum, yeni komşumuzun r41'den yana bir derdi yok. Zaten birkaç günde bir haftada bir tıraş oluyorum diyor. R41 ile ilk tıraşım çok iyi geçti çok güzel makine diyor. Ama burun altı bölgede bıyıklarımı alamadım makineyi yeterince yanaştıramadım diye üzgün. Bence o konuda da batmanforewer komşunun tavsiye ettiği yöntem işe yarayacaktır Smile

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,385 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Merhaba komşular gelenekselci 7 2,974 26/10/2022, Saat: 23:43
Son Yorum: Bakımlı Erkek
Big Grin Selam Keyifçiler Tayyare Pilotu 9 2,231 09/05/2022, Saat: 18:01
Son Yorum: dramahlas
  Selam! Aristo 13 3,821 07/04/2022, Saat: 02:54
Son Yorum: Aristo
  Ankara'dan selam talkan 10 2,962 19/04/2021, Saat: 11:32