gopro hd2 hero2
Bir arkadaşımda var. Microlight uçak ile çekimlerinde kullanıyor. Aşırı yetenekli bir makine, çok beğeniyorum.
Güle güle kullanın.
flight sistem için biraz ağır sanki
Uçak 2 kişiyi taşıyor, bir kamerayı da taşır gibi geliyor. Smile

Bu da HD çekim bir videoları.

http://www.youtube.com/watch?v=Luii3c0ilS4&feature=plcp
(15/06/2012, Saat: 22:36)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uçak 2 kişiyi taşıyor, bir kamerayı da taşır gibi geliyor. Smile

Bu da HD çekim bir videoları.

http://www.youtube.com/watch?v=Luii3c0ilS4&feature=plcp

minik model uçak zannettim heron gibiSmile
yarım saat kayıtta transparan kılıf içerisinde dehşet ısınıyorHuh
özet;
herhalde bendekinde sorun var yüksek disipasyonla birlikte ısı var.kılıf içersinde çok ısınıyor.bazen kararsız kalıp frame kesip drop atıyor,sd kartı sıcaktan kor haline getiriyor.usb adaptörle kullanınca ısınma devam ediyor ama stabil çalışıyor.dijital zoom yapıyor.3 kademe en son kademe 127 derece ,mp4 formatı kayıt ediyor,sd karta yazması çok hızlı,ses kaydı mono ,aleti çok beğenmedim,değişik alternatiflere bakacağım Idea
(16/06/2012, Saat: 11:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: özet;
herhalde bendekinde sorun var yüksek disipasyonla birlikte ısı var.kılıf içersinde çok ısınıyor.bazen kararsız kalıp frame kesip drop atıyor,sd kartı sıcaktan kor haline getiriyor.usb adaptörle kullanınca ısınma devam ediyor ama stabil çalışıyor.dijital zoom yapıyor.3 kademe en son kademe 127 derece ,mp4 formatı kayıt ediyor,sd karta yazması çok hızlı,ses kaydı mono ,aleti çok beğenmedim,değişik alternatiflere bakacağım Idea

hocam fotografla ilgilendigim icin bir makinanin o derece isinmasi asla mumkun degilr, mutlaka icine su kacmistir, isinmasi buhardan olusuyordur. buna bir kac kez sahit oldum.
Birde gopro 2 lerde pilini isitmak icin isitici var, acaba isitici soguk ile sicakli ayirt edemiyormu. soguk zamanlarda pili isitiyor.
(17/06/2012, Saat: 02:47)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/06/2012, Saat: 11:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: özet;

hocam fotografla ilgilendigim icin bir makinanin o derece isinmasi asla mumkun degilr, mutlaka icine su kacmistir, isinmasi buhardan olusuyordur. buna bir kac kez sahit oldum.
Birde gopro 2 lerde pilini isitmak icin isitici var, acaba isitici soguk ile sicakli ayirt edemiyormu. saguk zamanlarda pili isitiyor.

içinde kuvvetli bir işlemci var çünkü sd karta hızlı yazıyor ve 1080 p basabilyor yani ısınabilir,pil için evde sıcaklık 26 dereceydi,ama buhar konusunda haklı olabilirsiniz,yarın bir daha deneyeyim,teşekkürler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: