Herkese merhaba :)
Güler yüzlü karşılama için herkese çok teşekkür ederim Smile Sanırım bundan sonra geltir ikinci adresim olacak Wink
(21/06/2019, Saat: 23:11)dnzahmetdnz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum. Merkür 41 c tıraşı keyiflidir. Ben birde perma Sharpla dene derimkısa sap olmasına rağmen ağırlık ve denge tatminkar zannımca selamlar

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoş bulduk komşum Smile) Benim için EJ bir numara olsa da, Merkür 41’den gerçekten çok memnunum; açık taraklı yapısıyla özellikle birkaç günlük sakalda çok iyi iş görüyor.. Ancak perma sharpı iki makineyle de hiç denemedim. Beni geleneksel tıraşa yönlendiren arkadaşlarım perma sharpın keskin olmasına rağmen istikrarsız ve konforsuz bir jilet olduğunu söylediler. Ancak dayanamadım son alışverişimde bir kutu da perma sharp sipariş ettim. En kısa zamanda deneyip sonucu sizlerle paylaşacağım. Ancak zannederim ilk etapta daha korunaklı bir makine olan EJ ile denemek daha akıllıca olur diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?
Shave like a man, be like a man...
Perma sharpı her iki aletle denedim komşum gayet konforluydu. Tabiki sakal yapısı ve cilt hassasiyeti önemli umarım sizide mutlu eder keyifli tıraşlar

(22/06/2019, Saat: 03:03)dnzahmetdnz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perma sharpı her iki aletle denedim komşum gayet konforluydu. Tabiki sakal yapısı ve cilt hassasiyeti önemli umarım sizide mutlu eder keyifli tıraşlar

Bu yorumunuzdan sonra ben de denemek için sabırsızlanıyorum. Umarım cildim perma sharp ile güzel bir uyum yakalar; zira en kolay bulunabilen jiletlerden bir tanesi Smile Size de bol köpüklü iyi hafta sonları dilerim Smile
Teşekkürler komşum köpük önemli

Hoş geldiniz, iyi forumlar. İngiltere'de bolca ürün arasında hangi sabunu/krem kullanıyordunuz?
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Hoş geldiniz
Hoşgeldiniz,
7 o’clock ilk kullandığımda tüm tecrübe ettiklerimden çok daha konforlu ve rahat gelmişti bana da. Daha ulaşılabilir olsa keşke. Keyifli forumlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/06/2019, Saat: 12:29)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, iyi forumlar. İngiltere'de bolca ürün arasında hangi sabunu/krem kullanıyordunuz?

Merhaba Smile İngiltere’de en beğenerek kullandığım ürün, burada da bulunan çok sevilen TOBS sandalwood olmuştu; açıkçası bu ürün hala favorilerim arasında.. Yurda dönerken bolca stok yaptım Smile Bunun haricinde Lucky Tiger’ın liquid shaving cream ürününü de severek kullanmıştım; bu ürün Türkiye’de bulunmuyor maalesef...
Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 881 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 818 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,643 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 663 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 716 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk