Nicklerinizin Anlamı
(22/06/2019, Saat: 10:54)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG komşum belli de olsa etkinlik sahibi olarak sizin de açıklama yapmanız gerekiyor Smile
1 yıldır geleneksel tıraş oluyorum hala atg yapmaya çekiniyorum. Smile Muhtemelen sürekli böyle olacak. Çok yakın tıraş için özel gün vs görseldekini devreye sokuyorum. Jilet ile atg öğrenene kadar böyle muhtemelen. Elektrikli ile köpük kısmına kadar geleneksel gittiğim için sorunsuz oluyor..8683e817e7481d7ebb61b4f1fc0740e0.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
@FearOfATG komşum sizin Nick sebeple önce ben ardından eşim asenkron şarkı mırıldanmaya başladık, Bruce Dickinson affetsin

Bir de bastırmama işi enteresan, ustura konusunda hiç sıkıntı yaşamasam da (olasılıkla bu aletler için elimin bir hafıza kaydı olmadığından) foruma üye olalı neredeyse iki yıl olmuşken çift kenarlı aletleri kullanırken yeni yeni becerebildiğimi anlıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(22/06/2019, Saat: 11:20)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG komşum sizin Nick sebeple önce ben ardından eşim asenkron şarkı mırıldanmaya başladık, Bruce Dickinson affetsin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bir şeyi 40 kere söylersen olurmuş derler ya benimki de o hesap oldu. 1 yıldır hala atg olayı yok. Smile
Sizin mırıldanma konusuna gelince, amin diyelim hocam. Başka ne desem bilemedim. Big Grin

Benim rumuz da adamın birinden esinlenerek oldu.
Nedir, ne değildir?
(22/06/2019, Saat: 13:26)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim rumuz da adamın birinden esinlenerek oldu.
Kulakları çınlasın abi, anıyoruz biz de gördükçe.. (:

(22/06/2019, Saat: 13:26)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim rumuz da adamın birinden esinlenerek oldu.
Adamın biri kimdi ki Smile

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim rumuz da yıllar önce izlediğim, Coen kardeşlerin imzasını taşıyan 1998 yapımı The Big Lebowski, Türkçe çevirisi ile Büyük Lebowski filminden geliyor. Filmin başrol oyuncusu Jeff Bridges, Lebowski rolünde. Filmdeki lakabı ahbap (dude). Herkes ona ahbap diye hitap ediyor. Ona Lebowski diye hitap edenlere de kendisi "bana ahbap deyin" diyor. Ahbap bowling oynar, en sevdiği içki White Russian kokteylidir, neredeyse hiçbir şeyi kafasına takmaz, "ahbap aldırmaz" diye bir deyiş vardır filmde. En yakın dostları Walter ve Donny ile takılırlar. Ayrıca filmde Jesus diye efsane bir karakter daha vardır. Filmde başlarına gelen ve filmin konusunu da oluşturan olaylar içerisinde, Walter karakterinin ukalalıkları ve sakarlıkları yüzünden epey macera yaşarlar. Bu filmin bende çok özel bir yeri vardır, ahbap rumuzunu bu sebepten ötürü kullanıyorum. Kullandığım avatar da ahbap'a ait. İzlememiş olanlara filmi tavsiye ederim.
So far so good..
@ahbap rumuzun enteresan bir konusu varmış.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Kızımın ve şahsımın isimlerinin birleşmesinden oluşuyor.

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
italyanca kara kartal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: