Nicklerinizin Anlamı
Birçok arkadaşımızın nickinin derin anlamlarını okuyunca yazıp yazmamakta tereddüt ettim biraz açıkçası. Özellikle de @marek Ergün Abinin nickinin hikayesini çok beğendim. İlk fırsatta da Marek Edelman'ın hayatı ile ilgili bir şeyler okumak isterim.
Konumuza gelirsek, benim nickim aslında ikinci ismim olan Gökalp'in biraz zorlamada da olsa İngilizcesi. Gençlik döneminde böyle bir nick bulmuştum, sıklıkla da bunu kullanıyorum. Bazı forumlarda ve başka platformlarda Türkçe karakterlerle ilgili sorun yaşayınca böyle bir çabam olmuştu. Şimdi ise İngilizce özentisi olduğunu düşünüyorum. Zamanla bakış açım hayli değişmiş...
(24/06/2019, Saat: 17:12)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Afedersiniz. Üçün biri gibi oluyor. Smile Değişse iyi. Smile

Yok yok baştan beri erdi okuyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(24/06/2019, Saat: 16:59)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ege'nin neresi komşum, güzel bölge kesinlikle..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

egenin incisi aydın Smile
(24/06/2019, Saat: 18:11)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: egenin incisi aydın Smile
Çine'yi köftesiz, merkezi de incirsiz geçmem yıllardır.. Smile

(24/06/2019, Saat: 12:42)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum adımı iki aydır değiştirmeye çalışıyorum. Nerede bu devlet nerede bu millet? Adım Erdi olduğundan koydum. Ama onayladığımdan beri hoşuma gitmiyor. Smile

Özelden yazdım Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Forget about it. Benim nicki açıklayan tek cümle.
(24/06/2019, Saat: 18:11)aegean Adlı Kullanıcıdan Alıntı: egenin incisi aydın Smile

Aydın’ın incisi Kuşadası

Konu başlığı güzel, teşekkürler @FearofATG ilgiyle takip ediyorum.
@Nani Kuş ; ne bu kuş aydınlat bizi ağabey Big Grin
(25/06/2019, Saat: 00:28)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu başlığı güzel, teşekkürler @FearofATG ilgiyle takip ediyorum.

Forumda bir yerlerde öyküsünü okumuştum.

(25/06/2019, Saat: 00:28)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu başlığı güzel, teşekkürler @FearofATG ilgiyle takip ediyorum.
Ne demek Samet hocam. Herkesin nicki sizinki ya da Soner hocamın ki gibi direkt anlaşılır olmadığı için, merak ettiklerimi gerek ben gerek diğer komşular öğrensin istedim. (:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: