Nicklerinizin Anlamı
Konuyu yeni gordum cok guzel olmus.

Anlatmaya gerek yok goruyorsunuz.
Ama fotoyu cekmeden az once, hanımın kemeri ilk kez gordugu anda ki o yuz ifadesi ve icindeki insan sevgisinin ölme anı muhtesemdi.Smile

2q83p8y.jpg
Doğduğum ve 4 yaşına kadar yaşadığim köyün eski adı.

Sıra= Günümüz Türkçesindeki bildiğimiz hiza anlamındakı sıra.
Sinköt= Eski Türkçe veya Gürcüce de ev anlamına geliyormuş.
Yani sıraevler
Gençken,takıldığım Beşiktaş tirbünü

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(17/08/2020, Saat: 18:19)sırasinköt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğduğum ve 4 yaşına kadar yaşadığim köyün eski adı.

Sıra= Günümüz Türkçesindeki bildiğimiz hiza anlamındakı sıra.
Sinköt= Eski Türkçe veya Gürcüce de ev anlamına geliyormuş.
Yani sıraevler
Artvinli misiniz?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/08/2020, Saat: 18:42)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artvinli misiniz?

Evet, Artvin' liyim. Köyün isminden Artvin' li olduğumu anladığınıza göre hemseriyiz diye tahmin ediyorum.
(17/08/2020, Saat: 18:46)sırasinköt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, Artvin' liyim. Köyün isminden Artvin' li olduğumu anladığınıza göre hemseriyiz diye tahmin ediyorum.
Şavşat efsanesine selam olsun, tekrar gitmek kısmet olur inşallah oralara
(17/08/2020, Saat: 18:54)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şavşat efsanesine selam olsun, tekrar gitmek kısmet olur inşallah oralara

Galiba bir hemşeri daha yakaladım Smile ya da meslek gereği orada bulundunuz. Ne sebeple olursa olsun gerçekten hem çok şaşırdım hem çok sevindim Smile inşallah bende gidebilirim.
(17/08/2020, Saat: 18:46)sırasinköt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, Artvin' liyim. Köyün isminden Artvin' li olduğumu anladığınıza göre hemseriyiz diye tahmin ediyorum.
Doğrudur, hemşehriyiz. Borçka'lıyım bende. Yanılmıyorsam bir Artvinli hemşehrimiz daha vardı forumda.

(17/08/2020, Saat: 19:05)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğrudur, hemşehriyiz. Borçka'lıyım bende. Yanılmıyorsam bir Artvinli hemşehrimiz daha vardı forumda.

Çok memnun oldum bende Şavşat' lıyım, forumda yeniyim, ilk günden hemsehrilerimle tanışmaktanda ayrıca memnun oldum.
(17/08/2020, Saat: 19:03)sırasinköt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Galiba bir hemşeri daha yakaladım Smile ya da meslek gereği orada bulundunuz. Ne sebeple olursa olsun gerçekten hem çok şaşırdım hem çok sevindim Smile inşallah bende gidebilirim.
Eşimle Karadeniz turuna çıktığımızda gitmiştik. Çok sakin bir şehir. Hatta çok aşırı sakin bir şehir. Yol hariç herşey harika oralarda. Memleket Edirne bu arada. (:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: