Oğlunuza ne bırakırdınız?
Merhaba dostlar,

Oğlunuza sizi hatırlaması için bir fırça, bir alet ve bir sabun bıraksaydınız tercihiniz nasıl olurdu? Ben evladiyelik bir Thater fırça, bu memleketin ürünü olduğu için bir Rocnel alet ve sabun olarak da bir kase Tabac bırakırdım.
Komşum Rocnel'i bulabilirsek bırakırız biz de inşallah Smile

Satan yok sanırım hiç ilana koyulduğunu görmedim Smile ilerleyen zamanda mutlaka denemeyi istediğim modelleri SE50 ve P20 (sanırım elit serisinin ilk prototipleri oluyor P20)
Oğlum yok ama olsaydı tıraş aleti olarak Gillette Fatboy'u bırakmak isterdim. Fırça olarak Semouge SOC'u kullanmadım ama bir anı olması açısından seçimim kesinlikle bu olurdu. Jilet olarak kartela şeklinde Gillette 7 O'Clock (serisi), Derby ve Zaza çeşitlerini kutuya eklerdim. Sabun olarakta en başta mis kokan Arko'muzun yanına Speick Stick, SV Opuntia ve Wholly Kaw'ı kendisine bırakmak isterdim Smile
Oğluma neyim var neyim yok bırakacağım Smile Ama ilk tıraşları için ne hediye edeceğim diye sorarsanız semogue soc taj, tabac, ve rocnel elit düşünüyorum. Tabi önümüzde bi 15 yıl var fırça kutusunda sağ salim kalır sanırım Big Grin
Özellikle kullanılmamış bir alet saklamam sanırım, kullandığım elimde ki bütün ürünleri bırakırım istediğini kullansın (bu arada özel hobi olarak kullandığım eşyalara genellikle iyi bakarım, kutularını filan saklarım, ayrıca nasıl dezenfekte edeceğini anlatan bir de not bırakırım Smile ), beğenmezse kendi istediklerini alsın Smile Heee bıraktıklarım içinde Slim Adjustable tarihi değeri ile en önemlisi o olurdu herhalde.
Oğlunuza böyle geleneksel tıraş ürünleri bırakma planı yapıyorsunuz ama belkide bıraktığınız alet, fırça vs. ona hiç uymayacak ve 'yav pederde ne biçim bir aletle tıraş oluyormuş arkadaş' gibi bir serzenişte bulunabilir Smile
Beni hatırlamasını isteyebileceğim tek şey ona öğrettiklerimi hatırlaması olurdu herhalde.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(24/06/2019, Saat: 13:24)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oğlunuza böyle geleneksel tıraş ürünleri bırakma planı yapıyorsunuz ama belkide bıraktığınız alet, fırça vs. ona hiç uymayacak ve 'yav pederde ne biçim bir aletle tıraş oluyormuş arkadaş' gibi bir serzenişte bulunabilir Smile
Beni hatırlamasını isteyebileceğim tek şey ona öğrettiklerimi hatırlaması olurdu herhalde.

Komşum aslında konu başlığı ile içerik yanlış olmuş, oğlunuza tıraş ekipmanlarınızdan neleri bırakırdınız olması lazım. Yoksa sizin ilettiğini durum oğul, kız bütün evlatlar için geçerli. İyilik, doğruluk, onur bırakabileceğimiz en büyük miras.
(24/06/2019, Saat: 13:29)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum aslında konu başlığı ile içerik yanlış olmuş, oğlunuza tıraş ekipmanlarınızdan neleri bırakırdınız olması lazım. Yoksa sizin ilettiğini durum oğul, kız bütün evlatlar için geçerli. İyilik, doğruluk, onur bırakabileceğimiz en büyük miras.

Bende tam olarak tıraş konusunu kastetmiştim cümleyi uzatmak istemedim bu yüzden eksik algılandı. Smile Yani tıraşa dair bir ürün bırakmak değilde ilk tıraşında ona öğrettiklerimi ve bu anı hatırlamasını isterim.
Bu arada benim çocuğum yok kendimi konuya neden dahil ettim bilmiyorum. Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(23/06/2019, Saat: 16:38)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oğlum yok ama olsaydı tıraş aleti olarak Gillette Fatboy'u bırakmak isterdim. Fırça olarak Semouge SOC'u kullanmadım ama bir anı olması açısından seçimim kesinlikle bu olurdu. Jilet olarak kartela şeklinde Gillette 7 O'Clock (serisi), Derby ve Zaza çeşitlerini kutuya eklerdim. Sabun olarakta en başta mis kokan Arko'muzun yanına Speick Stick, SV Opuntia ve Wholly Kaw'ı kendisine bırakmak isterdim Smile

Volkan abi sen de damada bırakırsın artık üzülme bunun için Big Grin Big Grin Bakma sana takıldığıma ben de aynı durumdayım Smile Bir şeyler bırakmaktan ziyade ileride Allah nasip eder de oğlum olursa ilk tıraşında yanında olabilmeyi çok isterim.
(24/06/2019, Saat: 14:13)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan abi sen de damada bırakırsın artık üzülme bunun için Big Grin Big Grin Bakma sana takıldığıma ben de aynı durumdayım Smile Bir şeyler bırakmaktan ziyade ileride Allah nasip eder de oğlum olursa ilk tıraşında yanında olabilmeyi çok isterim.

Müstakbel damatlarıma bir şey bırakma niyetinde değilim açıkcası @SKYBRAVE Ziya Smile
Bu saatten sonra olurda torun sahibi olursam onların için elimden geleni yapmaya çalışırım tabii ki Smile

Allah sana ileride oğlunun ilk tıraşını görmeyi nasip etsin İnşallah.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: